2. Comentarii despre hoteluri în Austria
  3. Comentarii despre hoteluri în Austria
Salzkammergut Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Transylvania Villa & Spa Scor din comentarii: 9

„Locația se află la o distanță convenabilă de Hallstatt, într-o zonă turistică, oferă liniște și relaxare. Camera spațioasă, foarte curată, dotări standard moderne, mobilier nou funcțional. Fără mic dejun, dar cu posibilitatea accesării acestui serviciu în apropiere, la o altă locație recomandată.”

• Ferienwohnung in Bad Goisern Scor din comentarii: 10

„Design”

• Bett & Berg Bad Ischl, Self Check-In Scor din comentarii: 10

„Locatia excelenta pentru modul in care ne-am propus sa petrecem sejurul, langa telecabina care urca pe munte si intr-o zona retrasa foarte linistita. Terasa camerei a fost geneeroasa si a fost minunat sa putem admira peisajul la cafeaua de dimineata.”

• Apartment Sophia - Hallstatt Scor din comentarii: 9

„În primul rand proprietarul este o super persoana, am găsit curat la cazare, vedere superba și liniștea din zona a fost neprețuita.”

• „Modern, linistit, locatie frumoasa, camera spatioasa, curatenie exemplara, peisajul local - SUPERB”

• Suite Marie Antoinette Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este situat chiar în centrul orașului,gazdă ff amabilă , bucătăria utilată ,parcare subterană,telecabina la câteva stații de tramvai , marketul chiar lângă intrare,,deci recomand locația!”

• Gästehaus Riki Oberschmid Scor din comentarii: 10

„Apartament confortabil, foarte bine dotat, situat într-o zonă superbă!”

• Bergmoment Apartments Scor din comentarii: 10

„Foarte aproape de autobuzul care duce în Hallstadt. Apartamentul arata foarte bine iar bucătăria este dotata cu tot ce e necesar inclusiv aparat de cafea ( cu capsule oferite de gazda ) și cana de fiert apa pentru ceai . Pentru cei cu mașini electrice sau hibrid este posibilitate de încărcare în parcarea apartamentului .”

• Gmundnerberghaus Scor din comentarii: 10

„Plasarea”

• Apartments Marie A Scor din comentarii: 10

„Totul a fost foarte bine! Apartamentul este curat și bine poziționat, adică departe de zgomotul turistic și aproape de lac, zona unde se poate face baie ( un fel de plajă cu iarbă). Un plus este parcarea.”