2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Grécko - hodnotenia hotelov
Santorini Caldera Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Thireas Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita, vybavenie, vyhlad na mesto“

• Akrotiri Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Kľudné a tiché miesto. Vlastná malá pláž s lehátkami. Pekný hotel s barom a reštaurácoiu. Izby útulné a čisté. Milý personál.“

• Villa Soula Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie nebolo daleko od centra ani od autobusovej stanice, vyborna poloha. Vsetko bolo na dosah. Izbu nam denne upratovali. Izba bola sice mensia nez ako sa javila na obrazkoch, naozaj iba postel, nocne stoliky, stolik so zrkadlom, chladnicka satnik pri dverach. Male ale utulne. V izbe bola rychlovarna konvica, 2 salky, kava v sackoch aj caj. Mozno by mohli dodat aj pohare na vino do buducna. Inak bolo cisto a prijemne. Bazen sme nevyskusali nakolko bol pod strechou a iba v tieni, zdala sa nam voda v oktobri uz dost studena. Recepcna bola velmi mila a ochotna.“

• Deluxe Hotel Santorini Priemerné hodnotenie: 8

„Pekný nový hotel s čistým bazénom. Hotel má dobrú lokalitu pretože je blízko od centra a zároveň sa nachádza v kľudnejší časti mesta.“

• The Last Sunbeam - Adults Only Priemerné hodnotenie: 9

„Vynikajúca poloha, kľud“

• „Odporúčame aj náročným klientom! Prišli sme až o 22,00 večer, čakali nás pred taxi, pomohli s batožinou. Na privítanie nám doniesli 2 poháre výborného vína. Krásne miesto , štýlová izba s terasou a úžasným výhľadom, aj barom a bazénom. V tomto hoteli je boží pokoj v porovnaní s miestami Fira ,alebo Oia kde sú davy turistov. Do centra je peši za pár minút. Celý personál je profesionálny, veľmi ochotná recepcia, chyžné .Všade čisto. Veľmi chutné raňajky nám nosili denne na našu izbovú privátnu terasu.“

• Central Fira Suites Priemerné hodnotenie: 10

„topothesia“

• Santorini Palace Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky“

• Ellinon Thea Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Prekrásny výhľad na Calderu, v noci kľudné prostredie.“

• Caval II Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi pekne ubytovanie so všetkým čo bolo treba.“

30 Najlepších hotelov v regióne Santorini Caldera