2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Sardinia
Sardinia Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Cozy accommodation in Sardinia, Olmedo Scor din comentarii: 10

„Am avut o experiență minunată la acest apartament din Sardinia! Locația este excelentă, aproape de plajă și de restaurante locale fantastice. Apartamentul este curat, bine echipat și foarte confortabil. Gazda a fost extrem de prietenoasă și de ajutor, oferindu-ne recomandări excelente pentru activități și locuri de vizitat. Ne-am simțit ca acasă și cu siguranță vom reveni.”

• Civico 2 Scor din comentarii: 4

„Amplasare bună și accesibil”

• Residence Baia Santa Reparata Scor din comentarii: 7

„Mi-a plăcut ca erau căsuțe individuale și ca am nimerit intr-o perioada fără prea mulți turiști.”

• Residence L'Ulivo Scor din comentarii: 10

„Complexul este compus din mai multe apartamente sau vile. Cea in care am stat noi avea 2 camere si o bucatarie cu o canapea +baie. A fost spatiu suficient pentru 5 persoane (3 adulti si 2 copii). Bucataria este dotata cu tot ce ai nevoie. Foarte curat totul, dusul are apa calda de la centrala de pe gaz, deci nu apar probleme la temperatura apei. Vila este asezata intr.o oaza de verdeata foarte frumosa si racoroasa ideala pentru perioada calda.”

• GAIA Accommodation Scor din comentarii: 10

„Distanța față de centrul istoric și faleză, utilitățile apartamentului.”

• Residence Oasis Scor din comentarii: 10

„Totul foarte frumos , nimic de reproșat ❤️”

• Grace Alghero Seaside Scor din comentarii: 8

„Locație foarte bună. Aproape de centru și în același timp și de plaja. Plaja Maria beach este la 1.5 km care noi am mers în fiecare zi cu 2 copii de 9 ani pe jos. Este plăcut drumul pana la plaja.”

• RESIDENZA I MELOGRANI Scor din comentarii: 8

„Bine👍”

• Acacia Appartamenti Scor din comentarii: 7

„Este chiar în centru cu o panoramă frumoasă!”

• Casa Riccio Scor din comentarii: 10

„Foarte curată și bine poziționată”