2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Saxony – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Saxony Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bez śniadania.”

• „lokalizacja rewelacja”

• „Świetna lokalizacja - bardzo dobry punkt wypadowy na pobliskie szlaki i do okolicznych miejscowości. Dom na wzgórzu, nieco na uboczu lecz jednocześnie blisko drogi. Świetny widok na okolicę. Sam apartament widny, przestronny i wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty. To był udany pobyt:)”

• „standard lokalu i wyposażenie kuchni”

• DD Apartments Ocena: 10

„Bardzo ladne mieszkanie. Wyposazony we wszystko co potrzebne podczas pobytu. Dobry kontakt. Polecam.”

• „Miłe powitanie. Wygodne łóżka, przestrzenne mieszkanie. Czysto. Mogliśmy zostawić walizki przed 15.00.”

• „Czysty pokój, wygodne łóżko, przestronna łazienka. Cicha, willowa okolica, dużo zieleni wokół. Miejsce z potencjałem, w niedalekiej odległości sklepy i punkty gastronomiczne.”

• „Pyszne śniadania,świetny personel, cudowna atmosfera. Hotel ma wspaniały klimat , duże przestronne pokoje z własnym aneksem kuchennym, posiada parking i piękny widok na rzekę Łeba, przepływające obok statki robią niezapomniany klimat. Około 100 m szlak w kierunku Bastei”

• „Ładny przestronny apartament, dobrze wyposażony, wygodne łóżka. Łatwe i przejrzyste instrukcje dotarcia do apartamentu. Można liczyć na pomoc.”

• „Super lokalizacja. W samym centrum. Dużo restauracji, pyszne jedzenie.”