2. Румъния отзиви за хотели
Сибиу Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Kleines Hotel Оценка от отзивите: 10

„Всичко ни хареса! Прекрасно място! Препоръчнам го!!!“

• CHIC VOYAGE Оценка от отзивите: 10

„Много чисто място, комфорт и стил.Удобна локация, само на 12 мин.от центъра.Паркингът е голям, дворът и цветята създават великолепна атмосфера.“

• Pensiunea Iliada Оценка от отзивите: 9

„Хотел беше много чист домакините бяха отзивчиви и обяви обилни закуската беше прекрасна както и стаите бяха много чисти и много добре обзаведени и престоя беше голямо удоволствие за нас“

• Casa Wagner Оценка от отзивите: 10

„Комуникацията е чудесна. Много е чисто, красиво и направено с вкус. Закуската е разнообразна и вкусна.“

• Gasthof Clara Оценка от отзивите: 10

„Добро разположение , близо до централната част.Чисто и уютно , голяма и просторна стая.Любезен домакин!“

• Casa Aurelia Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно кокетно хотелче с любезен и усмихнат персонал“

• Hanul Patrisiei Оценка от отзивите: 9

„Персоналът беше много приветлив. Кухнята беше много добра, особено пъстървата, която имам чувството , че беше уловена в реката наблизо. Втората вечер ядох джулан и беше много хубав. Сервитьорката, младо момиче с очила, беше много мила и непринудена. Отлично място.“

• Roomzzz Sibiu Оценка от отзивите: 10

„Хубава просторна стая.Има си всичко необходимо.“

• Pension Casa Frieda Оценка от отзивите: 8

„Много добро местоположение, на самата пешеходна улица. Обществен паркинг на 50 м. Цена 2 леи на час. Ресторантът е много добър.“

• Amaraz Center Оценка от отзивите: 10

„Чудесно разположение, съсвсем близо до историческия център на града. Домакинята е много сърдечна и отзивчива. Всичко в стаята беше много чисто.“