3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Judeţul Sibiu
Judeţul Sibiu Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Turmhaus Hermannstadt Scor din comentarii: 10

„Camera extraordinar de spatioasa,curata si comfortabila.Cel mai bun raport calitate/pret pe care il poti gasi.”

• Casa Popa Scor din comentarii: 10

„Personal foarte amabil și prietenos. Opțiunea cu două camere duble are un mic hol ce se închide și oferă intimitate. Bine dotat și curat. Vedere frumoasă.”

• Bâlea Cascadă Scor din comentarii: 5

„Cascada Balea”

• Carpathian Newstar Scor din comentarii: 10

„Am avut o experienta placuta de-a lungul sejurului nostru la aceasta pensiune. Am fost primiti de catre mama proprietarei care s-a comportant exemplar. Camera si baia au fost curate, locatia este aproape de statia de autobuz (2-3 minute de mers pe jos), masina personala am parcat-o in curtea privata. Recomand cu incredere daca sunteti in cautarea unui loc linistit, departe de trafic, dar in acelasi timp aproape de centru (15-20 de minute de mers pe jos).”

• Casa Timpuri Vechi Scor din comentarii: 10

„Localizarea în raport cu atracțiile Sibiului a fost una foarte favorabila.”

• Vila Nicoleta Scor din comentarii: 8

„Gazda foarte prietenoasa .”

• Popas Turistic Transfagarasan Scor din comentarii: 9

„Locație superba, camere mari confortabile, foarte curat.”

• Atia Residence Scor din comentarii: 6

„Am rezervat cazarea cu cateva ore inainte si domnul a fost foarte amabil.”

• Casa Mosului Scor din comentarii: 10

„Camere spatioase si foarte curate. Paturi confortabile. Gazde foarte primitoare. Mancarea buna si portii destul de mari.”

• Konak Sibiu Scor din comentarii: 10

„Locatie linistita, foarte curata, pozitionata in centrul orasului. Nimic de reprosat, recomand cu incredere.”