3. Sicílie hodnocení ubytování k pronájmu
Sicílie Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Valle Lumia Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně byla skvělá, vajíčka na jaký chcete způsob, croissanty s domácími marmeládkami a nutellou, sýr a sušená šunka a jako vrchol domácí citronová granita. Moc milá paní která snídani připravovala, sice neuměla moc anglicky, ale vše se dalo pochopit. Nádherný citrónový háj, domácí pejsek Mia, čistý bazén, dechberoucí výhled. Čistý a voňavý pokoj s terasou a přatelský majitel, který byl kdykoliv k dispozici. Ani se nám nechtělo odjíždět.“

• Dock33 - Comfort Loft in Catania Center Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé ubytování v úplném centru města, loft velmi dobře a vkusně vybaven. Majitel velmi ochotný, komunikace bezproblémová. Mohu jen a jen doporučit!!!“

• Case Vacanze Bellavista Průměrné hodnocení: 7

„Výhled z ubytování byl moc hezký, snídaně moc dobré ( příplatek 6euro sladká a 8euro slaná). Parkování za bránou a v ceně.“

• Calliope Průměrné hodnocení: 7

„Dostupné ubytování, dobrá cena, příjemný majitel“

• VegApartment Průměrné hodnocení: 7

„Předem jsme si mohly nechat batohy na bytě a ubytování potom bylo od 2hod osobně. Hostitel je velmi milý, dal nám spousty doporučení a rad. Donesl nám domácí pomeranče, citrony a limety. Na bytě je základní vybavení v kuchyni, včetně pračky, což je velmi praktické. Samotný byt má výhodnou polohu v centru města, je to už starší byt, ale tomu odpovídá cena ubytování.“

• Villaggio dei Balocchi Průměrné hodnocení: 10

„Krásné výhledy, vzdálené od všeho ruchu. Moc klidné místo. Velice milá majitelka. Podávali nám skvělé snídaně. Moc doporučujeme těm,co hledají klidné místo.“

• SAN GIACOMO LOFT Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé ubytování v úplném centru městečka, loft velmi dobře a vkusně vybaven. Majitel velmi ochotný a komunikace bezproblémová. Mohu jen a jen doporučit!!!“

• Ulivo Blu Holiday Homes Průměrné hodnocení: 8

„Klidná lokalita, čistý bazén v krásné zelené zahradě s výhledem na okolní hory, prostorný apartmán, dvě koupelny.“

• Villa Davima Průměrné hodnocení: 9

„Byli jsme s rodinou ještě před začátkem sezóny, krásný klid. Moře blízko a pěkné procházky v přírodní rezervaci. Doporučuji těm, kteří nemají rádi velké a rušné rezorty. Milý majitel.“

• U Liotru home Průměrné hodnocení: 9

„Perfektní proturistický přístup, vše co turista rekreant potřebuje ke k dispozici.“