2. Turcja – opinie o hotelach
  3. Turcja – opinie o hotelach
Wybrzeże Side Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• AQI Pegasos World Ocena: 10

„Wszystko było super”

• „Jesli ktos planuje wakcje z dziecmi to polecam całym sercem to miejsce! To bylo cos fantastycznego!”

• Barut B Suites Ocena: 9

„Śniadania bardzo dobre, duża różnorodność mimo niedużej restauracji w porównaniu do innych hoteli. Co wieczór występy/animacje. Spacerem na plaże ok 10 minut. Hotel ogólnie zadbany i czysty. Baseny dla dorosłych jak i cała strefa z placem zabaw dla dzieci.”

• „Hotel znajduje się w cichej okolicy. Jest gdzie zaparkować samochód. W pobliżu sklepik i lokalna restauracja. Śniadania były smaczne i urozmaicone. Wyposażenie pokoju zgodne z opisem. W hotelu panuje przyjemna, rodzinna atmosfera.”

• „Świetny hotel Wszystko nam się podobało. Jedzenie, baseny, plaża. Polecam w 100%. Dostaliśmy przestronny apartament w drugim budynku - aqua. Jedyne czego mi brakowało to moskietery. Mój syn jest mocno uczulony i został dotkliwie pogryziony przez komary. Cały puchł, a spanie przy zamkniętych oknach i włączonej klimatyzacji skończyło się bólem gardła i katarem”

• „Wszystko rewelacyjne. Olbrzymi kompleks z bardzo dużą ilością udogodnień. Piękne baseny, zjeżdżalnie, olbrzymia czysta plaża, świetne animacje praktycznie do późnego wieczora. Jedzenie, napoje lody ciasto kawa alkohole z najwyższej półki. Polecam zdecydowanie”

• „Śniadania bardzo dobre lokalizacja kiepska”

• Side Amour Hotel Ocena: 10

„Bardzo czysty hotel, doskonała organizacja pracy personelu z obsługi. Pokoje sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki. Klimatyzacja cichutko pracuje.Cicho w pokoju. Znakomite jedzenie, wieczory tematyczne, włoski, rybny. Koncerty wieczorem, pokazy, tańce. Basen w hotelu czysty i ciepły. Busik na plażę co 30 min. Plaża również czysta, sprzątana z uśmiechniętymi kelnerami. Przekąski tradycyjnie przygotowane. Hotel bardziej dla dorosłych, wg.mnie.”

• River Hotel Ocena: 9

„Fajny mały hotelik w dość dobrym miejscu (nad rzeką... i knajpkami nad rzeką). Standard bardziej "turystyczny" (dość niewielki pokój), ale wygodny. Poleciłbym znajomym.”

• „Super Hotel und basen”