2. Rakousko hodnocení hotelů
Ski Amadé Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Gästehaus Mirzl Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní, doporučuji“

• Pension St.Leonhard Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně byly velmi dobré a mohl jsem si vybrat z celkem široké nabídky. Prostředí bylo nad očekávání přímo vynikající.“

• Frühstückspension Bachseitenhof Průměrné hodnocení: 5

„Milý personál, dobrá snídaně, krásné místo. Překrásný výhled na údolí a na Dachstein.“

• Almgasthof Windischgrätz Průměrné hodnocení: 10

„Všechno bylo úžasné. Místo s krásným výhledem do okolí. Pěkně vybavený a zařízený pokoj. Samota, kde vás ráno budí cinkání zvonců koz pasoucích se pod chatou. Božský klid. Luxusní jídla v restauraci. Děkujeme Veronice a Paulovi za to, jak se o nás krásně starali.“

• Gasthof Tetter Průměrné hodnocení: 10

„Úžasný personál, skvělé jídlo. Pěkné a čisté pokoje. K dispozici byla také sauna.“

• Club Villa Průměrné hodnocení: 10

„Výborná.“

• Sonnalm Průměrné hodnocení: 10

„Velmi pohodlné postele“

• Haus Susanne Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo dle popisu. Krásný klid. Příjemný a ochotný personál.“

• Appartementhaus Sky Lodge Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo perfektní. Apartmán je krásně moderně zařízený, má velmi dobře vybavenou kuchyň. Matrace a polštáře jsou dobré, výborně se tu spalo. Obě ložnice mají vlastní koupelnu. Majitel moc příjemný, osobně předal apartmán (je tu i možnost vyzvednutí klíče ve shcránce s kódem) a řekl nám , kde najdeme pekárnu, kam se vyplatí jet lyžovat, jaké má být počasí.... V těsné blízkosti ubytování je prodejna SPAR. Apartmán rozhodně doporučuji.“

• Gästehaus Erika Průměrné hodnocení: 10

„Úžasné zázemí, co se týče ubytování i krásné místo. Vše naprosto čisté, apartmán výborně vybavený. Majitelé vstřícní a velmi milí, se vším ochotně poradili a dali tipy, kam vyrazit. Děkujeme za vše! Výhled a okolí dech beroucí. Trasy v blízkém okolí vhodné i pro rodiny s malými dětmi nebo pro starší lidi., nedaleko je cyklostezka, obchody s potravinami v dosahu 1-3 km.“