2. Szwecja – opinie o hotelach
  3. Szwecja – opinie o hotelach
Smalandia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czystość, estetyka,wygodą, charakter hotelu wyjątkowy.”

• Hotell Hamnen Ocena: 10

„lokalizacja fantastyczna , śniadanie bardzo dobre , duże pokoje wyposażone we wszystko co trzeba ,widok z pokoju i z tarasu fantastyczny .”

• „Pokoje czyste, łóżka wygodne. Dobre śniadanie i duży wybór jedzenia, Spory parking przed obiektem.”

• Elite Park Hotel Ocena: 7

„Ladne fotele”

• „Hotel w dobrej lokalizacji, w środku czysto a personel bardzo pomocny i uprzejmy. W sali dolnej po południu poczęstunek oraz sporo miejsca gdzie można sobie usiąść, zagrać w bilard czy wypić kawę lub herbatę.”

• „Wszystko w Linnen Station jest cudowne.Naprawdę. Piękne miejsce, przyjaźni ludzie.Czyściutko i cicho.”

• Hotell Svanen Ocena: 9

„Świetny kontakt z personelem, bardzo dziękuję. Dotarłam po zamknięciu obiektu, otrzymałam kod do drzwi i instrukcję gdzie czeka na mnie karta do pokoju. Hotel położony w niewielkiej odległości od centrum miasta. Smaczne, urozmaicony wybór, śniadanie.”

• „Bardzo dobre śniadanie z pięknym widokiem na zatokę.”

• Rasta Värnamo Ocena: 7

„Duży pokój.”

• Hotel Skansen Ocena: 10

„Woda w spa jest grzana, to ważne podczas wypoczynku z małym dzieckiem. Łóżka są bardzo wygodne, śniadania smaczne. Szczególnie warte docenienia jest przemiła obsługa polskojęzyczna.”