2. Island hodnocení hotelů
  3. Island hodnocení hotelů
Snæfellsnes Peninsula Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Eiði Farmhouse Průměrné hodnocení: 10

„Atmosféra ubytování na ranči. Měli jsme celý dům pro sebe. Dobře vybavená kuchyně. Ideální lokalita.“

• Vatnsás 10 Průměrné hodnocení: 9

„Krásné, čisté, nové. Moc příjemně zařízené, vkusné, praktické, klidná část města, přesto pár kroků od centra. Skvělý self check-in, bez chyby.“

• G4 Apartment Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita byla úžasná. Nádherná tichá vesnička . Dokonce jsme tam viděli i polární záři.“

• Eiði Farmhouse Průměrné hodnocení: 10

„Velmi krásné ubytování, celý domeček jsme měli sami, velké teplo, vše luxusní! rádi se vrátíme, doporučujeme !!“

• Kleifar: Ocean View Apartment Průměrné hodnocení: 10

„Velmi prostorný a útulně zařízený apartmán s úžasným výhledem na moře a dalekohledem (bylo skvělé sledovat tuleně:)“

• Sæból/Ocean Lair 2 Průměrné hodnocení: 10

„V apartmentu fungovalo topení, takže nám všechny věci po zmoknutí rychle uschnuly a také nám nebyla nikdy zima. V obývacím prostoru byl obří stůl na jídlo a hraní her. Lednice vyrábí led. Ubytování poskytuje terásku s grilem a sezením, které se dá využít v případě pěkného počasí. Městečko je moc hezké a klidné, s obchodem. Místo je v dochází vzdálenosti ke čtyřem vodopádům a hoře Kirkjufell.“

• Sodulsholt Cottages Průměrné hodnocení: 10

„Byli jsme velmi spokojeni, měli jsme půjčené auto, doporučuji 4x4, navštěvovali jsem i méně známá místa, která byla v tuto dobu bez turistů. Na Island se určitě ještě vrátíme.“

Snæfellsnes Peninsula – 20 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 6 142 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com