2. Izrael - hodnotenia hotelov
  3. South District Israel - hodnotenia dovolenkových prenájmov
South District Israel Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Eilat Charming Studio-Balcony Priemerné hodnotenie: 9

„Pomer cena a kvalita.“

• Haclil 18 Priemerné hodnotenie: 10

„Čisté, moderné, príjemný majiteľ“

• Mr. Soof - By TLV2GO Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovavie mozem len odporucit vsetko top tip“

• Reef Place (Oren's) Priemerné hodnotenie: 8

„Nice flat.“

• Mr. Soof - By TLV2GO Priemerné hodnotenie: 10

„Apartmán je veľmi dobre situovaný (do 200 m od hlavnej autobusovej stanice a asi 1 km od promenády a pláží) dobre vybavený a dispozične riešený a to aj vzhľadom na obmedzené priestorové možnosti. Plnohodnotná spálňa a obyvačka s rozťahovacím gaučom (ak si zvolíte takúto variantu), kuchyňa má mikrovlnú rúru, rýchlovarnú koncivu, externú varnú dosku a viacero kvalitných hrncov a panvíc, my sme 7 dní varili pre 4 osoby a bolo to zvládnuteľné aj pre zložitejšie pokrmy. Celý apartmán je čistý, voňavý a jeho vybavenie je nové. V budove sa nachádza reštaurácia a potraviny s vlastnou pekárňou, ktoré boli otvorené 7 dní / 6AM - 11PM. Komunikácia s personálom TLV2GO ako aj personálom na mieste bola vinikajúca, ich reakcie boli nápomocné a vždy nám vyšli v ústrety aj nad rámec ich povinností.“

• White Butterflies Apartment Priemerné hodnotenie: 6

„Cena, blízkosť marketov.“

• „Veľkosť apartmánu, balkón, kvalitná wi-fi, skutočne dve samostatné spálne. Výborný pomer medzi cenou a kvalitou ubytovania. Ubytovanie som si objednával na poslednú chvíľu deň pred príletom, čo prinieslo problém s rezerváciou a nedorozumenie s ubytovateľom - vyriešil ho však rýchlo, korektne a promptne, skutočne oceňujem jeho proaktívny prístup. Ospravedlňujem sa za arogantnú komunikáciu z mojej strany.“

• Eilot Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie je blízko centra v miernom kopci. Apartmán bol veľký, výborne vybavený a čistý. Parking je len na ulici a za poplatok, no aj tak sa nám podarilo bezplatne parkovať na priľahlom hotelovom parkingu. Na pláže je potrebné prepraviť sa autom, inak je všetko v blízkosti. Na úplne prekvapenie sme mali na izbe okrem netflixu aj všetky naše regionálne sk&cz tv stanice. Ďakujeme za super pobyt.“

• Bluestone Vacations in Lev Eilat Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo super.“