2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre hoteluri în Franţa
South of France Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hôtel Maïtagaria Scor din comentarii: 8

„Aerul istoric”

• The Hollywood Hotel Cannes Scor din comentarii: 10

„Locația a fost exact ce trebuia. Apartamentul, aflat la mansarda este inedit. Te introducea de la întrare în atmosfera Veronei de altădată. Apartamentul este dotat cu tot ce trebuie iar cafeaua o poți savura de mica terasa de pe acoperiș. Gazda este minunata”

• Hôtel Alexandra Scor din comentarii: 9

„Cazare superbuna,Liniste ,priveliste frumoasa din balcon.Amplasare langa malul marii ,se auzeau valurile frumos.Priveliste frumoasa.”

• „Micul dejun foarte bun dar mai puține sortimente ca în anii trecuți și tot aceleași”

• Hotel Ibis Budget Nice Palais Nikaia Scor din comentarii: 9

„Personalyl”

• Best Western Plus Nice Cosy Hotel Scor din comentarii: 7

„1. Personalul a fost amabil si mereu la dispozitia noastra. Se facea ordine si curatenie zilnic in camera. 2. Dupa check-out, au avut grija de bagajele noastre pana ce am plecat la aeroport. 3. Este aproape de strada principala, iar la stanga cum iesiti din hotel, se mananca pe rupte (incercati neaparat restaurantul Gusti). 4. Am avut in camera, zilnic: ceai de calitate, ape in frigider, cafea Nescafe. 5. Produsele de igiena personala au fost de calitate: sapun, sampon, lapte de corp 6. Camera nu a fost asa de mica cum ne-am asteptat initial. 7. Ora de check-out este mai tarzie comparativ cu alte cazari din lume.”

• Locarno Scor din comentarii: 10

„Locatia este excelenta, la cateva minute de statia de tramvai si de cateva minute de plaja / faleza. Zona este foarte ok linistita, la strada principala, intersectie mare cu diferite magazine , cofetarie, etc Hotelul este foarte frumos, curat, mic dejun foarte ok, cafea la discretie non-stop, apa cu lamaie-portocale deasemenea Noua ne-a depasit asteptarile, pozele de pe booking nu sunt asa de reusite, precum este in realitate. Recomandam cu drag”

• Hotel Alizéa Scor din comentarii: 3

„Amabilitatea”

• Hotel-Restaurant Isidore Nice Ouest Scor din comentarii: 9

„Check in instant,personal super prietenos,sociabil,parcare gratuita si sigura,mic dejun destul de divers raport calitate pret excelent!”

• Hôtel La Villa des Oliviers Scor din comentarii: 5

„.personal amabil. Si zona unde este amplasata.”