2. Wlk. Brytania – opinie o hotelach
  3. Hampshire – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Hampshire Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Super dom, bardzo dużo miejsca, duży salon, przestronna kuchnia i zdecydowanie świetna lokalizacja”

• „Bardzo czysty obiekt . Kuchnia wyposażona w podstawowe sprzety (oprócz AGD również naczynia , sztućce , garnki , deska do krojenia ) . Ładna nowa łazienka . Przytulnie i bardzo czysto”

• PS APARTMENTS Ocena: 10

„Lokalizacja Bardzo czysto Ciepło”

• Valesmoor Farm Ocena: 8

„To wspaniała, przestronna rezydencja,gustownie umeblowana i w doskonałej lokalizacji. 4 łazienki, bardzo wygodne łóżka, klimatyczne oświetlenie, kominek,duża kuchnia,w której znajdziecie wszystko,czego potrzeba. Dom zapewnia dużo prywatności pomiędzy sypialniami,jest też wystarczająco miejsca do spędzania czasu wspólnie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W lodówce czekała na nas butelka alkoholu od właściciela.”

• „Cicha okolica. Dostepne miejsce parkingowe co w okolicy jest dużą zaletą. Dwie łazienki w tym jedna należąca do sypialni. Dodatkowa toaleta na parterze. Duża kuchnia. Wygodne łóżka. Czysto.”

• „Przestronny, czysty lokal z wygodnym tarasem, dwie łazienki, dwie sypialnie, w pełni wyposażona kuchnia, dobra cicha lokalizacja i zawsze dostępne miejsce do parkowania od frontu lub z tyłu budynku. Cicha i spokojna okolica, dobry kontakt z obsługą obiektu. Zdecydowanie polecam.”

• „Fajny i przytulny apartament”

• „Duże pokoje , pralka z szuszarka , wystrój pokoi , wygodne łóżka”

• „Duży plus gdyż byliśmy dużo wcześniej niż zaplanowana była rezerwacja mogliśmy się rozgościć w domu , bardzo przemiła obsługa obiektu odpowie szybko na wszystkie Twoje pytania , dom wyposażony w kuchnię gdzie możesz gotować dla siebie i bliskich obiady , pralka która świetnie sprawuje się na dłuższy pobyt w obiekcie . Oczywiście znalazła się skrzynia z zabawkami dla najmłodszych by dzieci mogły się bawić . Jak na nasz 7 dyniowy pobyt bardzo nam się podobało duże pomieszczenia czujesz się jak w domu. Dom duży i w przystępnej cenie . Pozdrawiam”

• „”