2. Finlandia – opinie o hotelach
  3. Southern Finland – opinie o hotelach
Southern Finland Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Eurohostel Ocena: 10

„Przyjemne miejsce. Czyste. Sauna. Lokalizacja.”

• Scandic Kallio Ocena: 9

„Przepyszne śniadanie z dużym wyborem opcji bezglutenowych, mega pozytyw! Pokój wygodny i komfortowy.”

• Hostel Linnasmäki Ocena: 10

„Spokój i cisza, czystość i komfort”

• Noli Herttoniemi Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, kilka minut od stacji metra, kilkanaście minut metrem do centrum. W apartamencie jest wszystko, co potrzebne, nawet na dłuższy pobyt.”

• Citybox Helsinki Ocena: 10

„Lokalizacja. Blisko do przystanków komunikacji miejskiej oraz sklepów i restauracji. Proste w obsłudze zameldowanie poprzez komputer w lobby. Bezpłatna przechowalnia bagażu.”

• Park Hotel Turku Ocena: 8

„Wspaniała i miła obsługa, zostałam wmeldowana wcześniej ze względu na bardzo wczesny przyjazd do Turku. Cały hotel w stylu "domu babci", bardzo przytulny i z charakterem. Śniadanie świeże i smaczne.”

• „Niezwykle nowoczesny hotel z super rozwiązaniami w pokoju, jeden z ciekawszych w jakich byłem. Przepyszne jedzenie. Super baseniki na dachu z widokiem na zachód słońca.”

• „Lokalizacja poza centrum w nowoczesnej dzielnicy, tuż przy dworcu kolejowym, który jest właściwie zintegrowany z hotelem. Autobusy miejskie mają przystanki pod hotelem. Dobre śniadania (każdy znajdzie cos dla siebie), bardzo miła i kompetentna obsługa. Duże, wygodne pokoje, bardzo duże łóżka. Czajnik kawa i herbata oraz żelazko na wyposażeniu. Jest wielki telewizor i tablet (!) w pokoju. Do dyspozycji gości są bary (w tym roof top bar na dziewiątym, czyli po naszemu ósmym piętrze, z którego rozpościera się panorama miasta), sauna, siłownia. Dobry stosunek jakości do ceny.”

• Hotel Finn Ocena: 10

„Świetna lokalizacja. Wszędzie można się dostać pieszo. Czysto i bezproblemowo.”

• Naantali Spa Hotel Ocena: 10

„Hotel oraz SPA super. Pokoje przestronne. Super usytuowany. Szkoda że spędziliśmy tutaj tylko jedną noc przed wylotem. Bardzo polecam”