2. Francie hodnocení hotelů
  3. Francie hodnocení hotelů
Southern Alps Ski Resorts Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hôtel les Gardettes Průměrné hodnocení: 7

„Lolalita krásná. Jídlo v ubývání bylo dobré.“

• Hôtel de Valdeblore Průměrné hodnocení: 9

„Pěkné a čisté pokoje, večeře na terase pod lipami, parkování kousek od hotelu.“

• Le Saint Sauveur Průměrné hodnocení: 10

„Všechno super, čisté , voňavé, komunikace perfektní!!!“

• Hôtel, Le Refuge Napoléon Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní Místo, výhled na okolní hory. Přestože je ubytování u hlavní silnice, večer a v noci je provoz opravdu minimální. Velice ochotný personál a naprosto výborné večeře a snídaně. Restauraci opravdu velice doporučuji. Pokoj byl zařízen velmi stylově a vše perfektně uklizené. S tímto ubytováním jsme byli naprosto spokojený. “

• La Ribambelle Průměrné hodnocení: 9

„Příjemná domácí atmosféra s velmi milou a pozornou obsluhou majitelů objektu. Krásné, tiché pokoje, nádherná zahrada.“

• Les Gentianes Průměrné hodnocení: 10

„Vše super!!!“

• Auberge Lo Robur Průměrné hodnocení: 9

„Velmi zajímavé historické místo nad údolím s úžasným výhledem,skvělým a příjemným personálem završeným vynikající večeří a ráno výbornou snídaní s milou obsluhou.vřele doporučuji toto velmi zajímavé ubytování“

• „Ubytování naprosto odpovídalo tomu, co jsme očekávali. Místnosti jsou malé, ale v této lokalitě je to standard, naopak oceňuji, že je všude blízko - do obchodu, na sjezdovku, do centra. Ubytování přes agenturu je bez problémů, jen je potřeba počítat s tím, že je nutné složit kauci za ubytování ve výši 300 EUR z karty, kterou Vám vrátí až zhruba za 3 týdny po návratu.“

• Hôtel les Flocons Průměrné hodnocení: 8

„Výborná snídaně, ochotný personál“

• SOWELL HOTELS Le Pas du Loup Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně formou bufetu není levná ale nikdy jsem se nesetkal s tak bohatou nabídkou a množstvím jídla . V tomto je hotel nepřekonatelný.Samozřejmě personál je ochotný a profesionální.Parkování je zdarma a bez problémů“