2. Велика Британія: відгуки про готелі
  3. Велика Британія: відгуки про готелі
Стратклайд Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Holiday Inn Express - Glasgow Airport, an IHG Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Привітний та професійний персонал. Було організаційне питання, і його мені допомогли вирішити дуже швидко. Зручно, що сніданки починаються з 4 ранку. До аеропорту - хвилин 7-8 пішки. Наступного разу також буду зупинятися в цьому готелі)“

• Argyll Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Дуже приємний персонал готелю! Хороший номер, досить цікавий інтерʼєр“

• Leonardo Royal Hotel Glasgow Оцінка за відгуками: 4

“Вікна номеру виходили одразу на колію, шум жахливий, довелось спати в берушах. Неприємність була з карткою-ключем від номера. Іншому гостеві дали карту від нашого номеру і він зайшов, коли ми були в середині. Персонал не вибачився, просто змінили карту. Було прохолодно, кондиціонер працював погано“

• Holiday Inn Glasgow - East Kilbride, an IHG Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Досить чисто і привітний персонал“

• Courtyard by Marriott Glasgow Airport Оцінка за відгуками: 10

“Коротко-я ночував у всіх готелях в радіусі 1-2милі від аеропорту Глазго,цей найкращий ......я в ньому був 3 рази .“

• Crowwood Hotel and Alba Restaurant Оцінка за відгуками: 9

“Good 👍“

• Motel One Glasgow Оцінка за відгуками: 9

“Дуже привітний персонал, все швидко та комфортно.“

• The Z Hotel Glasgow Оцінка за відгуками: 9

“Нажаль ми не потрапили в готель І взагалі не доїхали до Глазго Тому що в дорозі почалась погана погода і я в надії що все налагодиться і ми поїдемо . Так ні , ми просиділи 7 годин в автобусі і повернулись назад додому. Тому нам дуже шкода що ми не побачили цей готель. І ще шкода те , що кошти за бронювання нам не повернули. Оскільки, це все ж таки була не наша вина!“

• ibis Glasgow City Centre – Sauchiehall St Оцінка за відгуками: 10

“Великий номер, у кімнаті чай ,кава та вафлі що дуже приємно, гарячий душ ,дуже тепла та комфортна“

• The Wimbledon Оцінка за відгуками: 10

“Все гарно облаштовано“