2. SI - komentarji o hotelih
  3. SI - komentarji o hotelih
Štajerska Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Lokacija mi je ustrezala, zajtrk samopostrežen, ponudba dobra. Dokaj mirna lokacija. Zelo zadovoljna s ceno.”

• Hotel Leonardo Ocena: 10

“Resnično lep hotel, popolnoma prenovljene in zelo čiste sobe. Zajtrk je bil super, veliko izbire in okusno in zelo prijazno osebje. Res priporočam!”

• “Vse.Ni utesnjeno, obdaja te narava, ob hiski travnik z rozicami, notranjost objekta prepleta modernost, udobnost in praktičnoat. Za dušo spocit med pohorskimi smrekami..”

• B&B Hotel Maribor Ocena: 10

“Vse novo, zelo čisto, korekten zajtrk v ceni, prijazne receptorke :)”

• Hotel Faraon Ocena: 9

“Predvsem lokacija in bližina do centra mesta Celje.”

• Šiker B&B Hotel Ocena: 10

“Meni zelo prijeten hotel s prijaznim osebjem na mirni lokaciji. Sobe s pogledom na jezero, SPA, ponudbo dopolnjuje bližnja gostilna...”

• Natura Amon Ocena: 10

“ZAJTR: ZELO BOGATA IZBIRA LOKACIJA: ZELO LEPA IN MIRNA”

• Hotel Orel Ocena: 9

“Klasični kontinentalni zajtrk”

• Hotel Razgorsek Ocena: 9

“Receptor zelo prijazen, odziven, žal se pa pozna da hkrati dela na več lokacijah, med drugim streže v kafiču zraven. Vsaj tako je bilo prvi dan. Zanimiva in kvalitetna notranja oprema (pravi les). Nekatere slike, kipi in zvoki so res malo "scarie". Mene osebno ni motilo, verjamem pa da koncept ni za vsak okus. Sobarica tudi OK.”

• Hostel Pekarna Ocena: 10

“Vsi apartmaji urejeni , čisti, veliki, kuhinja, hladilnik,, primerni za velike družine , v stavbi je dvigalo, dostop za invalide, park v bližini, parkirišče”