2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Tirolul de Sud Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Greif Scor din comentarii: 5

„Micul dejun f.bun si divers. Locatia-foarte central. Camera situata deasupra unei cafenele care difuzeaza muzica pana la miezul noptii, nu puteam deschide geamul pentru a respira putin aer proaspat din cauza galagiei. Aerul conditionat functiona dar nu pentru asta am plecat in munti! Dimineata la ora 6 ne trezea un miros ingrozitor de la canalizare, probabil era ora la care deschideau bucataria- care era sub noi- si toate gazele adunate peste noapte ajungeau la noi in camera. Patul: foarte prost, salteaua lasata, probabil a sosit timpul sa faca un remont dar nu vor sa cheltuiasca!! Geamul la camera 213 se deschide intr-un mod f.periculos, trebuie atentie sa nu te lovesti si deasemenea trebuie golita masa si mutat scaunul, ca sa aiba loc geamul sa se deschida. Nu exista ajutor ptr bagaje, fiecare isi cara singur valizele, asta in situatia in care exista in interiorul hotelului multe trepte, esre foarte greu de circulat. Si cu internetul au fost probleme adica practic timp de o zi nu am avut. Au incercat ei sa dea un nou password ...dar nimic nu functiona.”

• Ahrntalerhof Scor din comentarii: 10

„Am fost doar in tranzit.un loc superb înconjurat de munți,cu multe posibilități de pornire și vizitare alte locuri”

• Hotel Fines Scor din comentarii: 10

„Locatia este excelenta, se vedeau muntii din camera. Am avut demipensiune, iar mancarea a fost foarte delicioasa, in fiecare zi am avut ceva nou in meniu. As fi vrut sa cer retele preparatelor pe care le-au gatit pentru ca au fost delicioase 🤤🤤”

• Hotel Garni Snaltnerhof Scor din comentarii: 7

„Locatia.”

• Hotel Bergkristall Scor din comentarii: 9

„Primire prietenoasa, liniste si mincare bine gatita”

• Hotel Corno Bianco Scor din comentarii: 10

„Localizarea hotelului este intr-un complex lângă un sanctuar cu o priveliste deosebita catre minti. Camera mare și frumoasa, paturi confortabile. Exista un restaurant mare, în care poți comanda cina , cu mâncare gustoasa. Micul dejun este tip bufet, insa foarte multe foietaje, prăjiturele, iar ca și mâncare a fost ceva oua cu branza, un fel de salam, și cașcaval. Recomand cazarea și cu siguranță voi reveni!”

• Hotel Leonard Scor din comentarii: 10

„Totul a fost superb, de la locatie pana la facilitati.”

• Hotel Tiffany Scor din comentarii: 10

„Totul este la superlativ.”

• Hotel Panoramik Scor din comentarii: 10

„Amplasarea, view-ul, curatenia”

• Mountain Lodge Prennanger Scor din comentarii: 10

„foarte bun, micul dejun! Iar locatia, cu un excelent amlasament, ca vedere, ca drumetii, telecabina la 20 metrii! Iar gazdele, Cristoph, si sotia, in permanenta acolo, cu absolut tot ceea ce e nevoie, pentru confortul si relaxarea turistilor! Un loc de poveste, unde am reveni cu mare drag!”