2. Švedska - komentarji o hotelih
  3. Švedska - komentarji o hotelih
Svealand Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Dobro razmerje med ceno in ponudbo. Odlična lokacija, lahko dosegljiva z metrojem. Soba je bila dovolj velika za 4 osebe. Kuhinja je imela vse potrebno za kratko bivanje. Zelo blizu lokacije je dobro založen supermarket.”

• “Prijazno osebje, čisto, zajtrk.”

• “Zajtrk je bil okusen, mogoce bi si zelela kaksen kolac ali rogljicek ob kavi. Kava je bila povprecna. Vsec mi je, da imajo izdelke brez laktoze. Pri večerji mi ni bilo vsec, da si moral reci kuharju za vegi hrano, bolje bi bilo, da bi bila ponujena že poleg ostale hrane.”

• “Staro mesto”

• Bo Hotel Ocena: 9

“Lokacija je, če gre za nogometno tekmo na Tele2 areni, vrhunska, sicer pa malce izven mesta, tako da priporočam uporabo podzemne železnice. Zajtrki v hotelu so top! Res je, da ni na razpolago ne vem, deset vrst klobas, a je kruh sveže spečen, še tolep ob osmih zjutraj, na voljo je tudi toast in švedski kruh, krekerji, skratka, za vsakogar nekaj. Odlična je tudi kava...”

• “Modereno opremljen hotel, osebje zelo prijazno, čistoča hotela zelo dobra, lokacija dobra, kava in čaj vedno na voljo”

• Citybox Stockholm Ocena: 10

“Lokacija., cistoca, osebje”

• “Prijazno osebje, čistoča, odlični zajtrki, bližina avtobusne postaje, udobna postelja, zvočna izolacija, prijetno vzdušje.”

• Livington Hotel Ocena: 8

“Prijazno osebje, okusen zajtrk”

• “Postelje so bile udobne, zelo lep razgled. Zajtrk je bil izvrsten, ogromno izbire.”