2. Угорщина: відгуки про готелі
  3. Szabolcs-Szatmar-Bereg: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Szabolcs-Szatmar-Bereg Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Székely Fogadó Оцінка за відгуками: 9

“У номері чисто, тепло, комфортно відпочити. Господарі привітні, безкоштовна парковка авто. Дякуємо.“

• Kék Lagúna Panzió Оцінка за відгуками: 10

“Хороші, чисті кімнати... На першому поверсі ресторан, з смачною піцою за доступною ціною....“

• Csaronda Vendegház Оцінка за відгуками: 10

“В недалекій перспективі це може бути прекрасний багатофункціональний рекреаційний заклад.“

• Viktor Vendégház és Apartmanház Оцінка за відгуками: 10

“Все було гарно . Великий номер. Краще виглядає наживо. Є місце для парковки. Посуд . Все супер“

• Bocskai Domb Vendégház Оцінка за відгуками: 7

“Зручне місцезнаходження для ночівлі . Гарна територія біля будинків. Є спільна кухня , але люди не прибирають за собою , тому було не дуже охайно .“

• Kastélyszálló Wellness Resort Sóstó Оцінка за відгуками: 7

“Дуже привітний хазяїн. Все чітко і зрозуміло описав, як нам зайти, як знайти кімнату, де буде сніданок (ми приїхали дуже пізно).“

• Pazonyi Fogadó és Étterem Оцінка за відгуками: 5

“Сподобалось те що помешкання було по дорозі в Будапешт“

• Kristály apartmanok Оцінка за відгуками: 8

“Зупинялися транзитом, швидко змогли поселитися, було тихо і досить комфортно спати. Якісні сніданки, гарне спілкування із обслуговуванням.“

• Villa Rose Garden Оцінка за відгуками: 10

“Все“

• Kékszilva Vendégház Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово) Приватна парковка, дуже милі власники, які можуть спілкуватися з вами англійською мовою) В номері чисто, кухня із всім необхідним. Нам дуже сподобалося“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Szabolcs-Szatmar-Bereg

на основі 8 865 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com