2. Испания отзиви за хотели
South Tenerife Проверени отзиви за хотели от реални гости

• HOVIMA Santa María Оценка от отзивите: 10

„Alles Gute.“

• 1 bed apartment near the pool Оценка от отзивите: 5

„Много удобно разположение . Близко до океана и центъра . Лична веранда с дворче . Много удобно !“

• Endless Summer House Оценка от отзивите: 10

„Мястото е повече от прекрасно с уникална гледка от терасите на стаите персонала те предразполага престоя по още по уникален начин винаги усмихнати позитивни с тропическо излъчване със сигорност ще се върна отново при следващото ми посещение в tenerife“

• Apartamento Amarilla Golf Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше повече от перфектно.“

• Alexandre Hotel La Siesta Оценка от отзивите: 10

„Хотелът има отлично разположение, храната е много вкусна и разнообразна, персоналът е много отзивчив! Водата в басейните е топла, леглата са супер удобни! Много сме доволни.“

• КВАРТИРА на Оценка от отзивите: 8

„Страхотен комплекс и апартамент, удобно легло. Предоставено ти е всичко нужно за един престой. Има и сауна, която не успяхме да пробваме. Бих се върнала там отново!“

• Hotel Blue Sea Lagos de Cesar Оценка от отзивите: 10

„Препоръчвам го на всички“

• Alexandre Hotel Troya Оценка от отзивите: 10

„Хотела е страхотен, плажа е срещу хотела, само пресичаш пешеходната алея и си на плажа. Оказа се, че бяхме със закуска, обяд и вечеря и храната в ресторанта също беше страхотна. Препоръчвам!“

• Casa Rural Eneida Оценка от отзивите: 10

„Страхотна самостоятелна къща извън туристическата част на острова. Много свежо,зелено,с много цветя(разбрах,че домакинката много харесва цветя), барбекю, възможност за паркиране в двора. Много интересен и нестандартен интериор в дневната,което страшно ни допадна.“

• Hotel Palia Don Pedro Оценка от отзивите: 7

„Всичко беше добре,храна на корем и разнообразна.Стараеха се да е чисто,търкаше се всичко с белина всеки ден.Кърпите се сменяха при нужда.Предлагат разнообразни услуги на рецепцията.Могат да помогнат с наемане на кола и други.Хареса ни,може би ще се върнем пак.“

30-те най-добри хотела в South Tenerife

въз основа на 166 959 отзива за хотели на Booking.com