3. Thessalia hodnocení ubytování k pronájmu
Thessalia Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• PINEAPPLE Skiathos Průměrné hodnocení: 8

„Pokoj měl lednici, krásně velkou terasu, pohodlnou postel, blízko na hlavní promenádu. Parkování bez problémů.Check in/out bez problémů kdykoliv.“

• PANSION KONSTANTINOS Průměrné hodnocení: 10

„Výhled byl krásný, poloha blízko k autobusu, přístavu, všude kolem spousta kočiček 🩷“

• Kastra Průměrné hodnocení: 9

„Cena Výhled z balkonu Design Blízkost pláže Hřiště pro děti“

• Nice Apartment 3 - City Center Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování v centru, dostupné restaurace i obchody. Parkování volně na ulici není problém.“

• Casa di levante - Glossa Skopelos Průměrné hodnocení: 10

„Apartmán kousek od centra s krásným výhledem. Nejlepší na celém ubytování byl úžasný přístup a ochota paní domácí.“

• Thea Home Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Krásný utulný hotel a klid👌a parádní výhled! Do centra kousek krásnými uličkami. Za me topka.“

• Studios Andromache Průměrné hodnocení: 10

„Krásná a klidná lokalita, majitelé milí a vstřícní, doporučuji!“

• Ourania Studios & Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Krásný, čistý apartmán a výhledem na moře. Velmi milá paní domácí.“

• Mariren Průměrné hodnocení: 10

„Apartmán na klidném místě s krásným výhledem na moře a západ slunce. Za roky, co využívám booking se jednalo o nejpříjemnější hostitelku. Tak vřelý a nadstandardní osobní přístup jsem zažila poprvé.“

• Vista de Montana Meteora II Průměrné hodnocení: 10

„Klidné místo nad Meteorou. Dostatek prostoru, hezké výhledy. Blízko skvělá rodinná restaurace Monaxia. Velmi příjemní majitelé, darovali nám čerstvé květiny, snídani první ráno, vodu, dárky na cestu. Snídaně, kterou jsme si za příplatek objednali na druhé ráno, byla luxusní a velmi sytá, část nám zbyla ještě na odpoledne. Rádi se vrátíme. Moc děkujeme“