2. Kanada hodnocení hotelů
Thompson Okanagan Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Mount Robson Lodge Průměrné hodnocení: 10

„Poloha famozní u řeky Fraser s výhledem na Mount Robson z okna chatky.“

• The Royal Anne Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Super lokalita, blízko k jezeru a ke stadionu. Při příjezdu příjemná recepční. Parkování zdarma u hotelu. Snídaně moc dobrá s milým personálem. Pro děti přinesli palačinku ve tvaru Micky Mouse- maličkost, která hrozně moc potěší.“

• „Obsluha byla milá.“

• Casa Loma BnB Průměrné hodnocení: 10

„Majitelka byla velmi sympatická dáma, udělala nám i výbornou snídani. (Chtěli jsme do vinařství. Bohužel jedno už zavíralo, druhé bylo velmi drahé a příliš nóbl, skončili jsme ve třetím, což ale byla pivnice! Nicméně skvělé jídlo.)“

• Kings Motor Inn Průměrné hodnocení: 7

„Ubytování bylo skromné, ale čisté. Byl tam k dispozici bazén. Spoustu místa na bezplatné parkování.“

• Scott's Inn & Suites Průměrné hodnocení: 8

„+ cena + na rozdíl od jiných ubytovacích zařízení v místě možnost apartmánu s více ložnicemi (místo dvou pokojů) + vybavená kuchyňka + velmi ochotný personál + parkování zdarma a navíc pod kamerovým dohledem“

• Mount Robson Lodge Průměrné hodnocení: 10

„Doporučujem pro ty, kteří ještě neviděli kolibřiky. Před recepcí pro ně mají pítka, která jsou jimi stále obsazená. Skvělý pohled na Mt Robson přímo od stolu před srubem.“

• Tete Jaune Lodge Průměrné hodnocení: 10

„Krásné místo u řeky, venkovní plynový gril“

• „Hotýlek v blízkosti silnice. Vše potřebné přenocování je zde samozřejmostí. Snídaně je dostačující.“

• „OK“