2. AVT - komentarji o hotelih
  3. Tirolska - komentarji o B&B-jih in gostiščih
Tirolska Preverjeni komentarji resničnih gostov o B&B-jih in gostiščih

• Hotel Leitgebhof Ocena: 9

“Super jutranji razgled na gore!”

• Bella Vista Lodge Ocena: 10

“Zelo bogat zajtrk. Vedno ob uri, za katero smo se dogovorili s prijaznim lastnikom. Prostorna in topla soba, udobne postelje in zelo velika kopalnica. Sredi enotedenskega bivanja nama je Antonio zamenjal tudi brisače. Krasno izhodišče za turne smučarje in pohodnike!”

• “Prijazno osebje, povsem jasna navodila glede prevzema ključev in sobe. Soba prostorna, čista in popolnoma opremljena. Zajtrk zadovoljiv, natakar prijazen in ustrežljiv. Lokacija odlična, pogled na gore in reko, tik ob postaji vzpenjače.”

• “Okolica, cene.”

• “Primerna lokacija za obiskovalce, kateri želijo obiskati več smučišč, ker so le ta v bližini. Matrei par minut. 20 minut do St. Jakoba. Lienz, Sillian sta malo bolj oddaljena.”

• Pension Schwaighof Ocena: 10

“Vse odlično.”

• Alp Larain B&B Ocena: 10

“Vse je bilo super.Čisto,dober zajterk,blizu ski bus,odličen wellnes,kot namig bi priporočil na terasi poleg počival še vroča kopel-jakuzzi.Odlično mesto za dopust .Priporočam 👍”

• “Odlična domača hrana. Zelo dobra odločitev za zgodneši termin večerje 17.30, kar ni drugod v navadi. Prijazna gostiteljska družina. Ski bus pred hišo.”

• well-dorado Ocena: 10

“Zajtrk, lepa soba, kopalnica, da je bilo toplo”

• “Super oddih. Odlična lokacija, prijazni in ustrežljivi gostitelji, okusen zajtrk, lične in čiste sobe, udobna postelja . Se še vrnemo. Priporočam.”