2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre hoteluri în Spania
Provincia Toledo Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Casona de la Reyna Scor din comentarii: 9

„Hotelul, foarte șic, este situat aproape de centrul istoric. Este parcare chiar sub hotel, dar costa 15 euro/zi. Curatenie in camera și baie. Cearceafuri și prosoape impecabile. Micul dejun bun ca pret(6 euro/persoana), îndestulător și gustos.”

• Eurostars Palacio Buenavista Scor din comentarii: 10

„Super bonito todo 😍👍”

• Hotel Sercotel Alfonso VI Scor din comentarii: 9

„micul dejun foarte bun. Mi-ar fi placut totusi mai multe fructe/legume”

• Beatriz Toledo Auditorium & Spa Scor din comentarii: 8

„Hotelul într-o zonă liniștită, verde, cu multe facilități.”

• YIT Conquista de Toledo Scor din comentarii: 7

„Proprietatea este situata in centru, iar camerele sunt suficient de mari.”

• „Locatia a fost buna, daca am fi ales o alta perioada mai calda si cu mai multe zile de stat acolo sa ai timp sa strabati stradutele si localurile, pt cine face asta. Camerele mari, spatioase, un pat de dormitor f inalt ca de persoane importante, televizoare in ambele camere, bucataria utilata, sare doar lipsea. Exista in zona un magazin mic dar suficient de dotat cu produse marca Carrefour si seara cand am ajuns noi si apoi micul de jun si pt a doua seara a fost excelent, mai ales cu/pt copii. GAZDA FFFFFFOARTE AMABILA, AM PRIMIT ATATA INFORMATIE UNDE, CAND, CUM SI CU CE PUTEM MERGE SA VIZITAM CAT PT MINIM 2 SAPTAMANI! RASPUNDE LA TELEFON SI MESAJE IMEDIAT DACA AI PROBLEME! NUMA SI DIN ACEST PUNCT DE VEDERE SI RECOMAND!”

• Beatriz Toledo Auditorium & Spa Scor din comentarii: 2

„Nimic”

• Carlos I Toledo Scor din comentarii: 9

„Curățenie, locația într-un orășel mic departe de aglomerație,între Madrid și Toledo,parcare gratuită,micul dejun bunicel-fără legume,dulciurile proaste,baia foarte mare și frumoasa”

• Hotel Zentral Mayoral Scor din comentarii: 10

„Totul!!! Camera foarte spațioasă și curată, iar priveliștea de pe terasa imensă magnifică!!”

• Hospedium Hotel Posada de la Silleria Scor din comentarii: 1

„Nimic, acces dificil cu bagaj, complicat de ajuns, scarile rulante nu mai functioneaza dupa o anumita ora, parcarea este scumpa,”