2. Ρουμανία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Ρουμανία κριτικές ξενοδοχείων
Τρανσυλβανία Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Alexandrion Experience Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικό πρωινό. Χαμογελαστό και πρόθυμο προσωπικό να σε εξυπηρετήσει σε ότι ζητήσαμε. Μείναμε ένα βράδυ και επειδή ήταν το τελευταίο ξενοδοχείο που μείναμε στην επίσκεψή μας στην Ρουμανία φύγαμε με ένα μεγάλο χαμόγελο ικανοποίησης. Είναι στο κέντρο της πόλης μεγάλοι χώροι, ρεσεψιόν μπαρ ρεστωράν με ωραία αισθητική.»

• Craft Inn - Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξυπηρέτηση ευχάριστο περιβάλλον, ωραίοι οι οικοδεσπότες, άριστο πρωινό»

• Hotel Rina Cerbul Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το δωμάτιο μέσα είχε όλα τα απαραίτητα και με το παραπάνω. Αρκετά ευρύχωρο και ανετο δωμάτιο. Πεντακάθαρο.»

• Hotel Korona Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τοποθεσία εξαιρετική . Πάρκινγκ μπροστά στο ξενοδοχείο . Εστιατόριο ανοικτό έως 23.00 Φαγητό απλά καλό .»

• Hotel Esprit Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ολα»

• Hotel Sinaia Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τέλεια θέαΠολύ ωραίο ξενοδοχείο καταπληκτικό σπα απίστευτο πρωινό πολύ καλό εστιατόριο.»

• CASA CHITIC - HOTEL & RESTAURANT- Str Nicolae Balcescu 13 Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία του πολύ εύκολη πρόσβαση στα αξιοθέατα»

• Prinz Gregor Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όμορφα δωμάτια, καθαρα και ανακαινισμενα. Το πρωινό απλό αλλά περιποιημένο. Πολύ καλή εξυπηρέτηση. Μας άρεσαν όλα.»

• The Square Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικό και πλούσιο πρωινό. Στην καρδιά της πόλης και του ιστορικού κέντρου με άμεση πρόσβαση σε εστιατόρια, καφέ, μουσεία κτλ. Ευγενικός και εξυπηρετικός οικοδεσπότης, έτοιμος να ικανοποιήσει κάθε αίτημά μας.»

• Hotel boutique Vila LaKastel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ωραίο ξενοδοχειο Πολύ εξυπηρετικη η κυρία στην υποδοχή Καλό πρωινο Μας εξυπηρέτησε με πρωινό νωρίτερα από την ώρα που το βγάζουν γιατι έπρεπε να κάνουμε check out νωρις. Πολύ ωραία διακόσμηση και πολύ μεγάλο άνετο δωμάτιο. Ισως το καλύτερο ξενοδοχειο στη Ρουμανία. Δίπλα από το κάστρο pele αλλα αρκετά μακριά με τα ποδια από τον κεντρικό δρόμο με τα μαγαζιά.»