Trentino Ski West Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Italo Průměrné hodnocení: 10

„Krásný hotel, skvělý a ochotný personál, výborná snídaně! 100% doporučuji“

• Dolomeet Boutique Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto úžasný přístup všeho personálu, velmi přátelský a připravený vždy pomoc. Komfortní pokoje s příslušenstvím a pohodlné, dostatečně velké postele. Každodenní výměna ručníků a osušek, po dvou dnech výměna povlečení postelí“

• Hotel Residence Dahu Průměrné hodnocení: 10

„Z tohoto pobytu jsme byli nadšeni. Na prvním místě je exkluzivní umístění hotelu mezi nádhernými horskými štíty. Měli jsme štěstí v poloze našeho pokoje, ze kterého jsme na ně měli nádherný výhled. V hotelu jsme měli objednanou polopenzi, která předčila naše očekávání. Kdo má rád italskou kuchyni, tomu se tu splní gastronomický sen. Snídaně byly úžasné, ale večeře všechno předčily. Zde jsme si mohli objednat jedno ze tří servírovaných jídel a dvou zákusků. Když nám to nestačilo, doplňoval večeři i samoobslužný bufet se spoustou italských laskomin. K pobytu jsme navíc dostali kartu, která nám po dobu našeho pobytu umožňovala zdarma využívat okolní lanovky a veřejnou dopravu. Z toho jsme byli opravdu nadšení. Navíc personál hotelu včetně pána na recepci byli velmi milí a vždy ochotní pomoci. Pobyt v tomto hotelu byl pro nás z říše snů.“

• Hotel Garni La Roccia Průměrné hodnocení: 9

„Perfektní lokalita u centra, výborná a bohatá snídaně, personál nápomocen, wellness úžásný.“

• Hotel Garni Arnica ***S Průměrné hodnocení: 9

„Hotel je moderně zařízený a pohodlný v samotném centru letoviska.“

• Hotel Olympia Průměrné hodnocení: 10

„Úžasné ubytování v krásném městečku Molveno. Velmi milý personál, čisté pokoje, výborné snídaně a možnost bezplatné rezervace jacuzzi. Určitě se sem rádi vrátíme.“

• Hotel Garni Relax Průměrné hodnocení: 10

„Vstřícný personál,úžasné prostředí“

• Hotel Lido - green & slow life Průměrné hodnocení: 10

„Místo v blízkosti jezera, pokoj pohodlný, čistý s krásným výhledem , v areálu hotelu spousta zákoutí k odpočinku, podobně jako v udržované zahradě. Přátelský veškerý personál, vynikající snídaně i večeře. Pěkné jezero i nádherná příroda všude kolem. Určitě se sem vrátíme.“

• Hotel Garnì Caminetto Průměrné hodnocení: 9

„Hotel , servis , lidé , místo , využití na horskou turistiku“

• Albergo Italia Průměrné hodnocení: 8

„Dostatek místa na parkování vybavení hotelu milé vystupování personálu.“