2. Ιταλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Ιταλία κριτικές ξενοδοχείων
Trentino Ski West Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Ravelli Sporting Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η Κυρία της υποδοχής ήταν εξυπηρετική, μιλούσε Αγγλικά και συνεννοηθήκαμε άριστα! Το δωμάτιο ήταν πολύ καλό ! Ζητήσαμε χώρο στάθμευσης για δύο μοτοσυκλέτες και μας υπέδειξαν στεγασμένο χώρο που τις σταθμεύσαμε για το βράδυ. Ευχαριστούμε ιδιαιτέρως για αυτό ! Την επομένη το πρωί υπήρχε η δυνατότητα να σταθμεύσουμε κοντά στον χώρο υποδοχής για να φορτώσουμε τις μοτοσυκλέτες μας. Το πρωϊνό ήταν εξαιρετικό! Ο χώρος γενικότερα ήταν ευχάριστος και ήσυχος! Αν ταξιδέψουμε στο μέλλον στις ίδιες περιοχές θα το προτιμήσουμε ξανά.»

• Appartamenti Al Ploz Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η ησυχία, η άνεση, οι παροχές, μα πάνω απο όλα η καθοριστική βοήθεια που είχα από τους οικοδεσπότες στο μηχανικό πρόβλημα του αυτοκινήτου μου. Τους ευχαριστώ και ιδίως τον Diego.»

• Hotel Ristorante Genzianella Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το πρωινό ήταν πολύ πλούσιο. Οι κυρίες ευγενέστατες και το κατάλυμα βρίσκεται σε απόσταση αναπνοής από μια μοναδική λίμνη. Τα κρεβάτια άνετα. Πετσέτες και προσωπικά είδη άφθονα. Οι τιμές σε αναψυκτικά και παγωτά που πήραμε στο δωμάτιο πολύ καλές. Είναι πολύ κοντά και στην γόνδολα για το χιονοδρομικό, αλλά πολύ ήσυχα.»

• Hotel La Palù Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το πρωινό»

• Hotel Chalet Al Foss Βαθμολογία σχολίων: 10

«Οι luxury πισίνες με το καυτό νερό! Και τα πανέμορφα alpacas! 😍💐»

• Albergo Alpino Βαθμολογία σχολίων: 10

«ΟΛΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ»