2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Trentino Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Virgilio Scor din comentarii: 10

„Camera cu 2 dormitoare foarte spațioasă și confortabilă. Baia și ea spațioasă și dotată cu tot ce trebuie. Piscina încălzită a fost extraordinară, cu o panoramă superbă asupra munților. Se oferă(contracost) halate, prosoape și papuci pentru piscină. Micul dejun excelent. Personal foarte amabil. MINUNAT 🤗”

• Hotel Primo Scor din comentarii: 8

„Locație este foarte buna!!!”

• Albergo Miralaghi Scor din comentarii: 10

„Totul poziția foarte bună, parcarea auto și nu în ultimul rand curățenia.”

• MyLago Hotel Scor din comentarii: 10

„Noi am avut o camera tripla (2adl+1 copil - 6 ani) si a fost perfecta! Este foarte mare, la fel si baia. Prezinta balcon si un view incredibil. Totul a fost curat si au produse de ingrijire de foarta buna calitate. Micul dejun a fost bun si el. A fost diversificat si de buna calitate. Nu ofera masa de pranz sau cina.”

• Albergo Ristorante Al Fratè da Streza Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect!”

• Hotel Doria Scor din comentarii: 7

„Mic dejun foarte bun”

• Hotel Continental - TonelliHotels Scor din comentarii: 9

„Locația bună! Patul confortabil, micul dejun super și personalul f amabil!”

• Hotel Centrale Scor din comentarii: 9

„Am avut camera de familie cu balcon si view lake. Superb. Camera spatioasa, utila. Chiar in centru dupa nume. Camera 10*, hotelul putin imbatranit, restaurantul invechit, mic dejun slabut, acelasi lucru zi de zi, insa cate un pic din toate. Personal amabil. Ne-au ajutat cu checkin mai repede.”

• Mercure Nerocubo Rovereto Scor din comentarii: 8

„Curățenia”

• Hotel Chalet Al Foss Scor din comentarii: 8

„Este o locație deosebită”