2. Norsko hodnocení hotelů
  3. Trøndelag hodnocení ubytování k pronájmu
Trøndelag Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Valsøya Průměrné hodnocení: 8

„Toto ubytování poskytlo poutníkovi vše potřebné.“

• Munkeby Herberge Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování hostelového typu v příjemných a útulných pokojích. Společné sociální zázemí je perfektně čisté. Možnost posezení ve společenské místnosti. Možnost parkování u objektu. Dobrá a dostatečná snídaně.“

• Halland Camping Průměrné hodnocení: 9

„Větší kemp v blízkosti železniční tratě a frekventované silnice E6, snadná dostupnost je vykoupená větší hlučností, která se naštěstí projevuje víc před chatou než v ní. Příjemný recepční, check-in rychlý, parkování u dveří, velké rozestupy chat od sebe dávají dobré soukromí. Chata č. 11 prostorná, nejspíš nedávno renovovaná s koupelnou a toaletou, nezastřešené patio s křesílky a stolkem, mezi chatou a řekou je udržovaný trávník na který se dá lehnout a relaxovat. Uvnitř vinylová podlaha, sedací souprava se stolkem, jídelní stůl, 42“ TV s registrovaným Netflix … super, wi-fi stabilní, dostatek volných zásuvek 220 V, osvětlení z více míst, dostatečný úložný prostor. V ložnici dokonalé zatemnění, lampičky na čtení, postele s vysokou středně tvrdou matrací byly pohodlné, lůžkoviny vozíme své, díky při zavřeném oknu jsme v noci kamiony neslyšeli vůbec, vlaky jen málo, spalo se dobře. Koupelna s úrovňovým sprchovým koutem, termostatická baterie, větší bojler, vyhřívaná podlaha, polička, hluboké umyvadlo, fajn. V kempu jsme strávili příjemné odpoledne, v areálu je koutek se zvířaty (kozy, králíci), trampolína, minigolf, možnost grilování, v recepci obchůdek ... Líbilo se nám zde, pobyt zde naplnil očekávání, inventář je ve velmi dobré kondici, v chatě i okolí čisto a upraveno, ceny rozumné.“

• Oppdal Alpintun Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování je v exkluzivní lokalitě horského střediska. Pokoje jsou malé, ale útulné a nabízejí vše, co je potřeba k běžnému fungování.“

• Trondheim Tiny Home Průměrné hodnocení: 9

„Velmi pěkný a moderně zařízený apartmán v absolutně klidné ulici. Výhled na fjord a město. Plně vybavená kuchyně vč. setu na kávu a čaj. Pohodlná postel. Světla ovládaná dálkovým ovladačem. Skvělá komunikace s majiteli. Měli jsme veškeré pohodlí. Moc jsme si to užili :-) Děkujeme“

• Seaside house 20 min from World Cup Ski 25 Průměrné hodnocení: 10

„Kompletně zařízený prostorný dům. Prostorná venkovní terasa s grilem. Několik pokojů k přespání. Vybavená kuchyň. Cítíte se jako doma. Z kuchyně výhled na fjord a okolní přírodu.“

• Free Parking at Cozy & Central Getaway Průměrné hodnocení: 10

„Klidná lokalita blízko centra.“

• „Dobře vybavený apartmán v docházkové vzdálenosti od historického centra města. Soukromé parkovací místo.“

• „Jednoduchý přistup, možnost parkováni, kuchyňka“

• Urban loftleilighet Průměrné hodnocení: 9

„Výborná poloha - do centra a k přístavu se dalo dojít pěšky. Taky jsme ocenili velký prostor celého loftu a výborné vybavení - miniručníky navíc ke klasickým ručníkům, myčka na nádobí, kapsle na kávu i čajové sáčky (nevyužili jsme ani jedno, ale mile překvapili).“