2. Τουρκία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Τουρκία κριτικές ξενοδοχείων
Τουρκική Ριβιέρα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Museum Resort Spa Βαθμολογία σχολίων: 3

«Μου άρεσαν πάρα πολύ τα γλυκά και γενικότερα το φαγητό ήταν καλό. Το προσωπικό ήταν πολύ καλό κι εξυπηρετικό!»

• merih butik hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ όμορφο το προσωπικό πολύ φιλικό πρωινο τέλειο,!!!!»

• Goren Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το προσωπικό είναι υπέροχοι άνθρωποι και εξυπηρετικοί. Πεντακάθαρο ξενοδοχείο στην καλύτερη τοποθεσία. Σίγουρα θα το ξαναεπιλεξουμε για τις επόμενες διακοπές μας στην Τουρκία!!!!! Çok teşekkürler!!!»

• Ilayda Avantgarde Hotel Βαθμολογία σχολίων: 5

«ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ 4 ΑΣΤΕΡΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ»

• Deer Hostel & Hotel Βαθμολογία σχολίων: 7

«Η τιμή είναι πολύ φθηνή, αλλά ακόμη και οι εγκαταστάσεις του μονόκλινου δωματίου είναι πολύ υποτυπώδεις και ο θερμοσίφωνας θα σβήσει εάν είναι ενεργοποιημένος σε >2 επίπεδα.»

• Costa Maya Bodrum Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχο ξενοδοχείο. Ευγενικό και πολυ εξυπηρετικό προσωπικό σε ότι χρειαστείς.Καθαρά δωμάτια πλούσιο πρωινό περιποιημένοι εξωτερικοί χώροι. Απέχει μόνο δύο λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης και τη θάλασσα. Σίγουρα θα το ξαναεπέλεγα.»

• Costa Viva Bodrum Βαθμολογία σχολίων: 7

«Μου αρεσε η τοποθεσια»

• Grand Alaçatı Butik Hotel Βαθμολογία σχολίων: 5

«η τοποθεσια»

• Unique Life Style Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολύ ωραιο, καινούριο ξενοδοχείο. Τα δωματια μεγάλα, καθαρά. Ήσυχη τοποθεσία για ξεκούραση. Πολύ ωραίος κήπος. Αξίζει το χαμάμ, πολυ καλές οι υπηρεσίες στο σπα.»

• Casa Magnolia Boutique Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ωραία διαμονή πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης και οι ιδιοκτήτες εξαιρετικοί, ήταν λες και μας φιλοξένησαν στο σπίτι τους!!»