2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Туреччина: відгуки про готелі
Turkish Riviera Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Amara Family Resort Оцінка за відгуками: 8

“Просторна та чиста кімната. Смачна та різноманітна їжа. Морозиво па пляжі навіть перевершило наші очікування.“

• Atalla Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Зручність в розташуванню , ліфт в готелі , сніданок .“

• Master Family Club Оцінка за відгуками: 7

“Великий пляж та гарний понтон“

• Er-Öz Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Дуже близько до моря ,ввічливий персонал“

• SERİN HOTEL Оцінка за відгуками: 10

“Чесно кажучи не розумію негативні коментарі щодо цього готелю, через які я не звертала на нього уваги. Це єдине адекватне і комфортне місце, де були вільні кімнати на Курбан Байрам не за всі гроші світу. Інші готелі на байрам підняли ціни втричі. Зручне розташування, близько до центру. Привітний персонал. Чисто. Є ліфт. Сніданки звичайні, як і в інших готелях. У кімнаті все справне, є кондиціонер, холодильник. Дуже хороший Wi-fi. Номери достатньо великі. На території лаунж зона з баром та кальяном. Дуже гарний вид з балкону. Один з найкращих готелів Мармарису у співвідношенні ціна-якість.“

• Cimen Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Мені дуже сподобалося жити в цьому готелі 14 ночей, а інакше й бути не могло! 🏖Я перебувала там з 18.05.2024-01.06.2024.Номер 202 з боковим видом на море; комфортний та чистий, умебльований, ліжко двохспальне на якому зручно відпочивати. Чудове місцерозташування готелю з прекрасним пляжем через дорогу. Персонал доброзичливий, дружелюбний та дуже старанний. Харчування відмінне. Все таке смачне! Дякую шефповарам та всім хто брав участь у приготуванні їжі. Дякую молодому хлопцеві з рецепції Емілю, який в деяких питаннях мені допоміг. Дякую хлопцям з ресторану: Алі та Ібо, які добре до мене ставилися. Молодці, так тримати!👍👍👍 Цей готель заслуговує на підвищення зіркової категорії 💥💥💥💥💥“

• Oba Star Hotel - Ultra All Inclusive Оцінка за відгуками: 7

“Дуже гарна їжа, досить різноманітна. Було і мʼясо, і риба, і навіть морепродукти. Все було смачно. Персонал привітний, розмовляють англійською. Є навіть аніматори, вони навіть роблять дитячу программу, якщо в готелі збирається достатньо діток.“

• Blue Wave Suite Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Дуже цікава програма кожного дня. Пляж піщаний поруч, але при заході в воду, можна зустріти каміння.“

• Kybele Hotel Gocek Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, привітні порядні господарі та персонал, тиша, спокій, романтичне місце, гарна природа навкруги та види з вікна, море в пішій доступності з гарною набережною . В номері Є холодильничок і кондиціонер. Хороший душ. Смачний турецький сніданок. В саду зустріли маленьких котенят , які дуже порадували.“

• La Vita - La Beiurut Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Гарний і чистий номер на береговій лінії. Персонал супер 👍👍👍“