2. Италия отзиви за хотели
  3. Тоскана отзиви за хотели
Тоскана Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel Masaccio Оценка от отзивите: 8

„Местоположение/цена“

• Villa Nencini Оценка от отзивите: 7

„Местоположението, тишината и това, че се съгласиха да ни приемат след обявения час.“

• Hotel Melecchi Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно и уютно хотелчр.Удобно разположено до стария град. ПРЕКРАСНИ хазяи, отлично отношение. Бих препоръчала на познати и лично ние бихме отседнали пак там!“

• Camping Le Palme Оценка от отзивите: 10

„Тихо и спокойно място за почивка с добра локация! Персонала беше много отзивчив. При проблем реагираха веднага. Прекарахме си чудесно.“

• Agrihotel Il Palagetto Оценка от отзивите: 5

„Цената не отговаря на качеството.Добре,че е гледката.“

• Hotel Ambra Оценка от отзивите: 7

„Форте дей Марми е едно невероятно място на западния бряг на Италия.Самият хотел е доста приятен и уютен,закътан на малка улица близо до плажната ивица и до центъра с много магазини и заведения.Всичко беше наред.Препоръчам за семейна почивка.“

• Hotel Palazzo dal Borgo Оценка от отзивите: 9

„Отлично местоположение, романтична обстановка в стаята, малък балкон към вътрешен двор за общо ползване, тишина и спокойствие. Добра закуска сервирана в прекрасна обстановка.“

• Florentia Hotel Оценка от отзивите: 9

„Хубав хотел паркинг отпред, добра закуска, добри матраци, близо до плажа.“

• Hostel Archi Rossi Оценка от отзивите: 7

„Градината. Отношението на персонала“

• Firenze Certosa camping Оценка от отзивите: 1

„Трябваше да пренущуваме някъде, защото имаше през деня много задръстване и бяхме много уморени. Трябваше ми възможно 24 часа настаняване и напускане. Първото близко място до нас, беше тук. Направих резервация и когато пристигнахме момчето което ни отвори портала, каза, че не знае и ще се свърже по телефона с някого. С никого не успя да се свърже. След мой опити се свързахте с някого по телефон. Цялата неудобство продължи много време. Рецепцията Трябваше да отвори в 7 сутринта. В 7 аз вече бях на рецепцията за да платя понеже Трябваше да тръгваме. В 7,20 идва момичето от рецепцията и когато ни видя, с гаден тон каза, че тя отваря след 7 часа и да чакаме. Кога след 7? Може би в 8 или 10? Тъй като аз не говоря английски и италиански я попитах дали говори немски. На телефона на преводача и написах, че ние трябва да си тръгваме и сме резервирали тук, само защото пише, че е отворено 24 часа. През цялото време тя беше много арогантно, не любезно, имахме чувството, че ние сме направили много голяма грешка защото искаме да си платим, преди тя да си е изпита кафето и вече да има евентуално желание за работа. Толкова много се ядоса и забрави да ни върне паспортите, когато ги поисках, каза че трябва да чакам 20 минути. За какво, не знам?Не разбрах. Няколко пъти и посочих паспорта и и казах, че ще извикам полиция ако не ни ги върне, чак тогава ги хвърли сърдито. Когато се предлага настаняване 24 часа би било редно да се спазва. Ние имахме само няколко часа да си починеш и вместо това да се случи, за настаняване чакахме много, за напускане чакахме и бяхме изпратени със скандал.“