3. Toskánsko hodnocení ubytování k pronájmu
Toskánsko Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• „Poloha atmosféra“

• Agriturismo San Sano Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování předčilo naše očekávání, maximální spokojenost. Škoda, že jsme tu byli na jednu noc. Personál velmi ochotný, vstřícný a skvělá komunikace. Výborná snídaně, perfektní servis, krásné místo k sezení venku. Nádherné a prostorné pokoje s výhledem do vinice. Doporučujeme!“

• Vale a Livorno Průměrné hodnocení: 10

„Hostitel byl velmi nápomocen, vyšel nám vstříc. Dřívější příjezd nebyl problém. Komunikace a domluva perfektní.“

• La Casa Bianca Průměrné hodnocení: 10

„Velmi dobra poloha, naprosto uzasna hostitelka, vse ciste a funkcni“

• Fattoria Le Fonti Průměrné hodnocení: 10

„Úžasné klidné místo, nádherné výhledy, nový velmi dobře vybavený apartmán - vše co jsme potřebovali k vaření bylo k dispozici. Hostitelé byli velmi milí a přátelští a se vším nám ochotně poradili. Velmi jsme přivítali ochutnávku vín a oleje z produkce farmy s možností nákupu vybraných produktů - víno bylo excelentní. Ideální poloha ubytování pro výlety do všech zajímavých míst v Toskánsku.“

• Casa Cellini - Piombino Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Vše na jedničku. Samostatný check in/out. Prostorný apartmán téměř v samém srdci města. Opravdu blízko nádraží. Pokud se chystáte ubytovat v Piombinu, určitě můžu doporučit ubytování zde,je to skvělé.“

• Villa La Cavaliera Průměrné hodnocení: 10

„Dobrá vzdálenost od moře 50m, do centra města asi 1 km,blizko na vlak,čistota,velká terasa a bazén se taky hodil.“

• Poggio Mario Průměrné hodnocení: 9

„Velice milá hostitelka. Domácí vajíčka k snídani byly vynikající. Domácí zvířata všude kolem.“

• Agriturismo Popolano Di Sotto Průměrné hodnocení: 10

„Vše naprosto skvělé, pan majitel velmi příjemný, ubytování krásně čisté, perfektně vybavené“

• „Byt byl kousek od vlakového nádraží a hlavně blízko k památkám. Komunikace a předání bytu probíhalo přes whatsapp a vše bylo v pohodě. Celkově jsme byli spokojeni“