2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Valencijské společenství hodnocení penzionů a B&B
Valencijské společenství Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Apartamento San cayetano Průměrné hodnocení: 9

„Kousek od metra. Ubytování i vybavení apartmánu super.“

• Maison Muralleta B&B Průměrné hodnocení: 10

„Krásné čisté pokoje, mega chutná snídaně.“

• 7 Moons Bed & Breakfast Průměrné hodnocení: 8

„Moc milý hostitel, vše vysvětlil a poradil. Skvělá lokalita.“

• Hostal Rosa Průměrné hodnocení: 9

„Pohodlný hostel. Bylo skvělé mít v teplých dnech ledničku (zajímavé umístění na terase) a pohodlnou terasu k posezení. V blízkosti jsme vždy našli místo k parkování (do cca 500 m). Z hostelu je blízko do města a na pláž s barevnými domy.“

• Hostal El Altet Průměrné hodnocení: 8

„Obchod i restaurace přímo v ulici. Blízko letiště i Alicante, vše dostupné autobusem.“

• Hostal Antigua Morellana Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní místo, několik minut do centra (katedrále, tržnice..), milý a vstřícný personal. V historickém centru, pokoje menší, ale zcela dostačující. Perfektní pekárna v ulici, možnost uvařit si čaj nebo kávu u recepce. Doporučuji!!!“

• „Blízkost k centru, přesné instrukce k vyzvednutí klíčů, komunikace majitele.“

• Bird House Průměrné hodnocení: 9

„Čistota a velikost pokoje“

• Finca Pura, Clothing Optional Guestrooms Průměrné hodnocení: 10

„all perfect“

• „Lokalita byla přístupná, z letiště metrem a potom autobusem, v dostupnosti hromadné dopravy, stravování soukromé, blízkost mercada a obchodu se zeleninou i rychlého občerstvení. V ubytování možnost použití fénu, žehličky, pračky. Velká společná místnost, venkovní posezení, kuřácký kout.“