2. Угорщина: відгуки про готелі
  3. Vas: відгуки про помешкання для відпустки
Vas Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Holdvirág Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Сніданок чудовий!“

• Mara Apartman Оцінка за відгуками: 9

“Хороший номер з усім необхідним. Розташований поруч з термальними купальнями, але до центру також недалеко.“

• Shine Apartman Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарні апартаменти! Гарне розташування, парковка поруч. Гарно, чисто і затишно.“

• Atmoszféra Apartman Оцінка за відгуками: 9

“Дуже чисті аппартаменти.на кухні є все необхідне.зручне ліжко, швидкий інтернет, затишна тераса. Все дуже охайне. Власники надають у користування 1 велосипеди,що було несподіванкою“

• Holdvirág Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Дуже гарний снiданок, зручний паркiнг, 10 хвилин пiшки до термальних купален“

• Bervia Apartman Оцінка за відгуками: 10

“Квартира супер, дуже чиста і достатньо простора, є все необхідне. Зручний заїзд, приємний господар.“

• Kápolna Vendégház Оцінка за відгуками: 9

“Робили зупинку у цьому помешканні по дорозі з Хорватії до Польщі. Для того, щоб перепочити є все необхідне: ванна кімната, посуд, мікрохвильовка. Не зважаючи на мовний барʼєр господар був дуже привітний і дав з собою в дорогу пляшку холодної води, що додало гарних вражень.“

• Jázmin Apartman Оцінка за відгуками: 10

“Помешкання, таке як на фотографіях. Новобудова. Майже в центрі Шарвара. До SPA центру близько 1,5 км. Зустріла нас пані Кристина, дуже мила та комунікабельна пані. Житло чисте, всі зручності на кухні, є вся техніка. Ліжка зручні. Постіль, рушники та інші побутові дрібниці - все було.“

• Noémi nyaralóház Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне розташування будинку! Затишна територія! Усе дуже близько…басейни,магазини,дитячий майданчик!“

• Holdvirág Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Найбільше сподобалося співвідношення ціни та комфорту. У номері є своя кухня, що є дуже зручно! Персонал дуже привітний. У мене залишилися тільки приємні враження. Щиро рекомендую цей готель!“