2. Łotwa – opinie o hotelach
  3. Vidzeme – opinie o hotelach
Vidzeme Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Mosaic Hotel Ocena: 8

„Obiekt bardziej przypomina hostel niż hotel, ale w tej cenie to nic złego. Zakwaterowanie było całkowicie zgodne z opisem. Otrzymałem czysty pokój z wygodnym łóżkiem oraz bezpłatny parking (tak, zarezerwowałem sobie miejsce, jest przecież wyraźnie napisane, że należy to zrobić). Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry, a lokalizacja fantastyczna. Większość negatywnych opinii wynika z tego, że ludzie nieuważnie czytają opisy.”

• „Hotel bardzo czysty, wyśmienite śniadania. Ciekawie urządzony (motyw słonia przewija się w całym hotelu). Zamówione łóżeczko dziecięce czekało już na nas w pokoju. Zestaw do parzenia kawy, wygodna wanna w łazience.”

• „Lokalizacja, łatwe zameldowanie nawet po północy, darmowa kawa i herbata, czysto.”

• „Dobra lokalizacja, śniadania”

• „Miła obsługa hotelu, zamówione wcześniej łóżeczko dziecięce czekało już na nas w pokoju hotelowym. Na śniadanie każdy znajdzie coś dla siebie. Miłe zaskoczenie w postaci koszyczka z wieloma kosmetykami (nawet krem do rąk). Duży, darmowy parking.”

• Avitar Ocena: 6

„W pokoju jest wszystko w zasadzie to co niezbędne do pobytu. Jest lodówka, wentylator, telewizor. Lokalizacja i sposób meldunku jest super.”

• Feeling cone Ocena: 8

„Klimat, cisza. Miła obsługa”

• „bardzo stary hotel, do wyburzenia lub remontu. Na plus na pewno obsługa, która jest pomocna i uczynna - nadrabia za infrastrukturę”

• „Lokalizacja i pomocna obsługa.”

• Hanza Hotel Ocena: 7

„Lokalizacja, blisko przystanków komunikacji miejskiej.”