2. Belgie hodnocení hotelů
  3. Belgie hodnocení hotelů
Belgické pobřeží Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Nonne Blanche Průměrné hodnocení: 7

„Pokoj je opravdu velmi malý, je v něm zabudovaná rovnou i sprcha a wc v malé buňce. Vše z chodby bylo velmi slyšet. My využívaly pokoj jen na přespání, tak pro nás to bylo fajn ubytování. Hned u náměstí, v vlakovému nadraží i autobusu se dalo dojít pěšky do 10 minut. Tento pokoj byl laděn do zlaté a černé barvy. Nám stačil, jen tedy dveře drhly všude. Ale neměla bych problém se tam ubytovat znova.“

• Hotel Astoria Průměrné hodnocení: 10

„Skvělý čistý hotel, personál velmi milý, snídaně skvělá. Hotel byl klidný, tichý a velmi příjemný. Přestože byl v době naší dovolené plný, vůbec jsme to nezaznamenali.“

• Strand en Duin Průměrné hodnocení: 9

„Blízko moře.“

• Hotel Restaurant D'Hofstee Průměrné hodnocení: 7

„Blízko pobřeží, nedaleko Brugge. Snídaně v ceně je fajn. Wi-Fi spolehlivá.“

• Hotel Astoria Průměrné hodnocení: 10

„Hotel se nachází kousíček od promenády v asi nejhezčím přímořském letovisku na Belgickém pobřeží. Městečko je úchvatné. Celkový pobyt v hotelu byl vynikající, snídaně skvělá, personál vlídný.“

• Hotel Chaplin Průměrné hodnocení: 8

„Milý majitele, rodinné ubytovani, prijemne a vstřícné vystupování.“

• Hotel Saint Sauveur by WP Hotels Průměrné hodnocení: 10

„Luxusní snídaně, milý personál“

• Strandhotel De Haan Průměrné hodnocení: 10

„výhled na moře, ochotný personál, jídlo, super snídanĕ, vana na pokoji“

• „Příjemný moderně zařízený hotel. Hotel je zaměřený na hendikepované osoby (přístupy, polohovací postele, koupelna). Pokoje byly prostorné a čisté, velká koupelna. Snídaně byla dobrá, dostačující výběr, hodně ovoce. Parkoviště u hotelu. Pěšky k moři asi 15minut.“

• B&B The Beachhouse Průměrné hodnocení: 10

„Vše dokonalé!“