2. Belgia – opinie o hotelach
  3. Belgia – opinie o hotelach
Belgian Coast Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Studio Zeezicht Ocena: 8

„Widok na morze”

• „Blisko morza, ładny widok. Wszystko na miejscu”

• „Piękny, czysty, duży i wygodny apartament, w którym niczego nam nie brakowało. Przepiękny widok z okna na morze. Polecam z czystym sumieniem.”

• „Ładny domek w dobrej lokalizacji. Wszystko co potrzebne na miejscu.”

• „Bardzo mile spedzony czas z przyjaciółmi. Bardzo blisko plaży a w sumie to trzeba tylko przejść przez ulicę;). Mieszkanie bardzo czyste. Nie mieliśmy problemu z parkowaniem a może dlatego że to nie był sezon. David bardzo dokładnie wszystko opisal! Godne polecenia!”

• Casinostraat 16/67 Ocena: 10

„Czystość lokalizacja”

• „To co obiecano w opisie zostało spełnione. Dobry punkt startowy do odwiedzenia miast w pobliżu belgijskiego wybrzeża. Aby odpocząć od auta, można skorzystać z coastal tram do zwiedzenia miast belgijskiego wybrzeża, np. Ostenda. Do przystanku w de Haan ok. 10 min. na piechotę, nam to nie przeszkadzało. W apartamencie duża liczba gniazdek elektrycznych. Przestronna kabina prysznicowa. Mimo niewielkiej powierzchni apartamentu wystarczył nam jako zaplecze do zwiedzania. Okno w salonie posiada moskitierę. Można odpocząć po intensywnym zwiedzaniu. Odnalezienie dojazdu wąskimi uliczkami początkowo sprawiło nam nieco kłopotu, ale miejsce parkingowe blisko apartamentu.”

• „Lokalizacja Super! Widoki z 9 piętra przepiękne. Można było patrzeć na morze bez jakiś problemów.”

• Groot Noordhof Ocena: 9

„wspaniały stary obiekt - farma zaadoptowany na przestronne, nowocześnie urządzone pokoje/ mieszkania”

• „Spokojne miejce.”