2. Αυστρία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Vorarlberg κριτικές ξενοδοχείων
Vorarlberg Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Hotel am Bahnhof Βαθμολογία σχολίων: 6

«Κεντρικό σημείο»

• Hotel Pension Löwen in Sulz Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το δωμάτιο ήταν πολύ καλόγουστο, άνετο, καθαρό και πλήρως ανακαινισμένο με ωραία θέα στο βουνό. Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κοντινή απόσταση από την Ελβετία, το Λιχτενστάιν και τη Γερμανία και είναι βολικό για ημερήσιες εκδρομές. Το προσωπικό ευγενέστατο και φιλικό.»

• Pension Churlis Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ησυχο, ευγενικο προσωπικο, παντα εκει για να σε εξυπηρετησει. Πρωινο με μεγαλη ποικιλια και πολυ καλα υλικα. Αρκετα μεγαλο μπανιο»

• Motel Engel - self checkin Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικό δωμάτιο, πολύ άνετο, πεντακάθαρο με ότι χρειάζεται (υπήρχε μέχρι και ολοκαίνουργια μηχανή καφέ με 4 κάψουλες καφέ και τσάι). Πανεύκολο check-in & check-out και ταχύτατο internet. Το μεξικάνικο bar στο ισόγειο εξαιρετικό (ανοιχτό μέχρι τις 22:00). Δωρεάν Parking στο ξενοδοχείο.»

• Motel Engel - self checkin Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η εύκολη διαδικασία του check in.»

• Pfefferkorn's Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ευγενικο προσωπικο που εδειχνε ενδιαφερον για την προσωπικη μου καλη διαθεση. Οι ιδιοκτητες οικογενειαρχες με συνεχη επιβλεψη κ ενδιαφερον για εμας»

• Hotel Steffisalp Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το ξενοδοχείο ήταν σε εξαιρετική θέση δίπλα από το σκιλιφτ ! Είχαμε ημιδιατροφή και η γκουρμέ κουζίνα του μας εξέπληξε ! Ο Έλληνας chef κος Μαργαρίτης με την ομάδα του κάθε βράδυ μας ξαφνιαζε ευχάριστα με τις υπέροχες δημιουργίες του . Πολλά συγχαρητήρια !!»