2. AVT - komentarji o hotelih
  3. Predarlska - komentarji o počitniških nastanitvah
Predarlska Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Prijazni gostitelji, čist in moderno opremljen apartma, prijeten tudi za pse.”

• Ferienzauber 1897 Ocena: 10

“Zelo urejeno in čisto moderno”

• “Lokacija je odlična. V mirnem naselju in blizu centra.”

• “Lokacija, parking ter prevzem ključev.”

• “Priročen apartma z vsemi stvarmi, ki jih človek potrebuje. Dobro stilsko urejeno in čisto. Pod apartmajem kavarna, pekarna, sladoled, v bližini tudi trgovina. Prostorna garažna hiša. Popolna nastanitev za obisk Lihtenštajna in Švice. Priporočam.”

• “Es war alles super”

• Haus Geiger Ocena: 9

“Dobra lokacija: dokaj blizu jezera in Bregenza ter lepega Lindaua. Prijazni gostitelji.”

• “problemi s prijavo, porabili cca 40 minut v obliki 3 telefonskih klicih, grozno umazano, po nasih telefonskih intervencijah sta prisla dva, ki sta nekaj tako tako ocistila, zmenjeno je bilo, da nas bo zvecer poklical nekdo od odgovornih, seveda tega klica nismo docakali, vselili smo se v napol ociscen prostor sele cez cca 3 ure, nikomur tega objekta in te agencije nikomur niti malo ne priporocam, marsikaj bi se dalo napisati, ampak naj bo dovolj.”

• “Lokacija je bila ob glavni cesti, hrupna ponoči pa je bil mir. Oprema dobra ( pralni stroj, avtomat za kavo komplet z kavo in smetano pomivalni stroj mikrovalovna pečica, posoda, udobna postelja, čistoča.....”

• “Novejši, sodobno opremljen apartma z dvema WC jema 😉. Kuhinja z vso potrebno opremo. Čisto. Brezplačno parkiranje pod streho, pred hišo.”