2. Belgia – opinie o hotelach
  3. Belgia – opinie o hotelach
Wallonia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Cisza i spokój. Bardzo ładnie i można odpocząć.”

• „Hotel idealny na jedną noc. Poza doskonałą lokalizacją i wygodnym łóżkiem, śniadanie...”

• „Zwemband”

• „Brak działającej klimatyzacji skutkował otwarciem okna i walką z komarami - noc bardzo ciężka.”

• Hotel La Caleche Ocena: 10

„Bardzo fajne miejsce,klimatyczne uliczki,bardzo miła i pomocna obsługa.Pyszne śniadanie.Miejsce godne polecenia”

• „Czysto i sprawnie , jestem zadowolona z obsługi czasem głośno ale to jak w hotelu .. u mnie 5 gwiazdek .. :)”

• „gigantyczny darmowy parking”

• Les Sorbiers Ocena: 7

„Stosunek jakości do ceny”

• Maison Noppius Ocena: 6

„Hotel jest rzeczywiście czysty i było w nocy cicho, ale ważne żeby zaznaczyć, że pokoje nie wyglądają tak jak na zdjęciach, być może takie ze zdjęć też są, ale nasze na poddaszu wyglądały nieco inaczej:-), w nocy pracownik hotelu powiedział, że możemy zostawić samochód wszędzie i że jest bez opłat, włąsnie zapłaciłam mandat 29,90 euro za parkowanie:-) no i śniadania są raczej skromne - może koszt też niewygórowany 15 euro, czyli jajecznica i kiełbaska. Natomiast generalnie chyba największy problem mam z tym że nazwa oraz zdjęcia sugerują co najmniej jedną gwiazdkę więcej, a ja najbardziej nie lubię w hotelu negatywnych zaskoczeń, wolę wiedzieć jak jest naprawdę i za co naprawdę płacę.”

• „Byłem 2 raz, fajna okolica”