3. warmińsko-mazurskie – opinie o hotelach
warmińsko-mazurskie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Nova Mazury Ocena: 9

„Strzał w 10 jeśli zależy Ci na tym, żeby wziąć oddech od miasta. Na miejscu można zjeść fajne jedzonko czy napić się piwka w przystępnej cenie, a do tego wynająć rowerek wodny. Wszystko, co potrzebne w zasadzie jest na miejscu. Dodatkowym atutem jest przemiły personel, który był gotowy odpowiedzieć na każdy problem czy pytanie”

• Hotel Huszcza Ocena: 1

„Lokalizacja, wystrój, udogodnienia, dobry parking”

• „Bliskość starego miasta”

• „Jedzenie na duży plus, wystrój i lokalizacja na duży plus, basen na minus a sauna to śmiechu warta. Miałem pecha bo akurat była jakaś impreza w hotelu i o 3 w nocy z domku obok hotelu weszło do hotelu 50 osób w podchmielonym stanie więc była przerwa w spaniu do ok 4. Tak to poza tym ok”

• Camping Bystry Ocena: 10

„Z śniadania nie mogłam skorzystać bo byłam poza sezonem i nie można było skorzystać ze śniadania. Pokój był czysty, personel bardzo miły.”

• domek letniskowy Ocena: 10

„W skrócie wszystko :) bardzo mili i sympatyczni właściciele. Domek zlokalizowany w miejscu gdzie można na prawdę wypocząć. Cisza, spokój, koncerty ptaków i żab :)”

• Hotel Nad Pisą Ocena: 9

„Lokalizacja obiektu, czystość i wyposażenie pokoju”

• Osada Danków Ocena: 10

„To miejsce ma swój klimat, niepowtarzalny. Czułem się świetnie. Pierwszy raz mogłem poczuć że odpoczywam. Przemiła obsługa, pyszne jedzenie. Strefa basenowa i spa również super się sprawdza. Polecam !!!”

• „Nazwa adekwatna do miejsca i podejścia właścicieli. :) pozdrawiamy”

• „Obsługa, jedzenie, miejsce.”