2. Comentarii despre hoteluri în Polonia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Warmia-Masuria
Warmia-Masuria Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Apartamenty Smętek Scor din comentarii: 10

„Hotelul este amplasat intr-o zona animata, cu un aer de vacanta extraordinar. Ni s-a rezolvat repede problema parcarii. Camera a fost foarte mare , extrem de curata , bine mobilata , cu canapele foarte comode , aer conditionat, televizor , kit pentru cafea , frigider , baie curata si o terasa extrem de mare cu vedere spre lac. La parter este o terasa unde se mananca bine iar micul dejun este variat si indestulator. Recomand sa stati seara, pana tarziu pe terasa de la parter. Au o pizza buna. Atmosfera este extraordinara si preturile convenabile. Noi nu am inchis geamurile de la camera pentru a auzi zgomotul vacantei de afara!”

• „A fost totul ok”

• Apartament Ohar Downtown Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este foarte curat si foarte frumos amenajat.Pozitia excelenta si locuri de parcare chiar in fata cladirii.Recomand cu drag aceasta proprietate.Comunicarea cu gazda a fost foarte buna!”

• apartament u Kasi Scor din comentarii: 10

„Foarte frumos apartamentul, toate condițiile.”

• Haus Masur Scor din comentarii: 8

„O veche ferma de animale transformata în locuințe de vacanta, domeniu foarte bine întreținut cu o gradina foarte frumoasa, proprietari ok camere curate și dotate pentru cei care vor sa gătească. Liniste departe de agitația orașului”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Warmia-Masuria

pe baza a 135.776 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com