Δυτική Κρήτη Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Theofilos City Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καθαρό»

• Villa Kermes Heated Pool Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα τέλεια το μέρος και το σπίτι πάρα πολύ καλά Το προσωπικό πολύ καλό και συνεννοήσιμο Σίγουρα θα το ξαναεπιλέγαμε και θα το προτίναμε»

• Αnna Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ φιλικό περιβάλλον άριστη εξυπηρέτηση !!!»

• Sirios Village Hotel & Bungalows - All Inclusive Βαθμολογία σχολίων: 10

«Δεν υπάρχει κάτι να μην μας άρεσε . Θα το ξανά προτιμήσω σίγουρα .»

• Mediterranean Dream Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ όμορφο δωμάτιο περιποιημένο καθαρό και σύγχρονο.όλα λειτουργούσαν άψογα. Το προσωπικό φανταστικό ευγενέστατο και πρόθυμο να μας βοηθήσει σε ότι χρειαζόμασταν … εννοείτε πως θα το ξανά προτιμήσουμε…!!!»

• Kalyves Beach Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Τα δωμάτια ήταν πολύ καθαρά. Είχε 3 πισίνες 2 εξωτερικές και μία εσωτερική την οποία τα παιδιά δεν άφησαν καθόλου καθώς ήταν πολύ ζεστή. Τα φαγητά πολύ νόστιμα και είχε και μεγάλη ποικιλία γλυκών.Καποιοι από εμάς χρησιμοποιήσαμε και την πισίνα και την θάλασσα που ήταν 10 μέτρα από το ξενοδοχείο. Πολύ κοντά σε στάση λεωφορείου και στο κέντρο ενός ήσυχου χωριού που όμως είχε τα πάντα σχεδόν.»

• Gregory Comfort Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν υπέροχα.»

• Kumba Hostel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η καθαρίστρια ήταν όλη μέρα εκεί!!!»

• Ξενοδοχείο Φρίνη Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η καλυτερη φιλοξενια που ειχα ποτε»

• Chrispy Waterpark Resort - All inclusive Βαθμολογία σχολίων: 10

«Δεύτερη συνεχόμενη χρονιά που επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο. Όπως και την πρώτη, έτσι και τώρα, μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι. Αυτή την φορά, στάθηκα περισσότερο στις λεπτομέρειες του χώρου που μαρτυρούσαν την αγάπη των ιδιοκτητών για αυτό. Δεν ήταν παρατημένο ούτε παραμελημένο. Κάθε γωνιά είχε το φυτεμένο λουλούδι της το οποίο είχε άνθη. Ποτιζόντουσαν, ήταν απαλλαγμένα από αρρώστιες και φαινόταν πως κάποιο χέρι φρόντιζε ώστε να μεγαλώνουν σωστά και να ομορφαίνουν φυσικά τον τόπο. Τριανταφυλλιές, όμορφα παρτέρια από πέτρα χειροποίητα, διαφορετικά χρώματα λουλουδιών. Οι κήποι περιποιημένοι,ο χώρος του γηπέδου μαζεμένος και καθαρός. Τα δωμάτια όμορφα, τακτικά και παρείχαν τα απαραίτητα για να μην επιβαρύνουμε τις βαλίτσες μας με είδη προσωπικής φροντίδας. Ίσως ένα Κιτ ατομικής περιποίησης να έδινε ακόμα ένα συν στο κατά τα άλλα άνετο και καθαρό δωμάτιο. Τα παράθυρα καλά ηχομονωμένα απομόνωναν τον χώρο από την οποία εξωτερική φασαρία που μπορεί να γινόταν. Ο κλιματισμός δούλευε άψογα και γρήγορα. Ζεστό νερό στο μπάνιο. Τώρα όμως στα πιο ουσιώδη και στο λόγο που θα μας κάνει να πάμε και τρίτη χρονιά, το προσωπικό. Οι άνθρωποι. Είναι σπουδαίο να εργάζονται οι ίδιοι άνθρωποι πολλά χρόνια. Γιατί αυτό δείχνει και το καλό πρόσωπο των ιδιοκτητών. Το προσωπικό ήταν απόλυτα φιλικό, εξυπηρετικό και με καλή διάθεση να μας προσφέρει οτιδήποτε χρειαζόμασταν. Ζεστοί άνθρωποι. Απλοί. Που ήθελαν να βοηθήσουν και ήξεραν την δουλειά τους. Νιώσαμε ακόμα μια φορά όμορφα που τους είδαμε.»