2. Австрия отзиви за хотели
  3. Виена отзиви за ваканционни имоти
Виена Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Comfort Studio in City center KM3 Оценка от отзивите: 5

„Локацията беше много удобна.“

• Apartment Enenkelstrasse Оценка от отзивите: 7

„Добро разположение, близко метро, магазин.“

• limehome Vienna Favoritenstr. Оценка от отзивите: 9

„Страхотно местоположение . Метрото е близо . Супермаркети наблизо . Буквално си на центъра на града“

• Apartment Laudon Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше топ. Локация, чистота, удобства, комуникация с домакините. Просторен апартамент в типичен старовиенски стил с високи тавани и с модерни мебели. Перфектна локация в близост до кметство и парламент.“

• Imperial Flats Vienna Оценка от отзивите: 9

„Удобни легла, тиха спалня към вътрешен двор, Лидъл и метростанция в непосредствена близост.“

• Apartments Vienna Opera Оценка от отзивите: 10

„Чудесно място за настаняване, Получихме комфорт, удобства и чудесно отношение. Препоръчвам горещо на всички.“

• The 15's Apartments Оценка от отзивите: 8

„Хареса ми, че топлата вода не беше от някой маломерен бойлер, защото бях със съпругата ми и малката ни дъщеричка и в такава случаи, ако беше някой маломерен бойлер утринният душ за трима ни щеше да е голям проблем.“

• STILVOLLES APARTMENT Оценка от отзивите: 10

„All“

• Zoder Apartments Оценка от отзивите: 10

„Чудесно студио с балкон, предлагащо всичко необходимо за кратък или продължителен престой във Виена. На пешеходно разстояние от Пратера и спирка на автобуса за Аерогарата и спирка за метрото.“

• Somerset Schönbrunn Vienna Оценка от отзивите: 10

„Чист, уютен, приветлив хотел. Мило отношение на служителите. Спирка на трамвай пред входа, две спирки до метрото. Бих го резервирала отново.“