2. Comentarii despre hoteluri în Austria
  3. Comentarii despre case de vacanță în Landul Viena
Landul Viena Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Domus Optima Scor din comentarii: 8

„Curat, liniste, dotari ok”

• DM & s Apartment Scor din comentarii: 10

„Totul a fost bine..locație curată,utilată cu toate cele necesare..recomand cu drag”

• Small Luxury Kapitol Apartment Scor din comentarii: 10

„- gazda foarte primitoare si disponibila mereu, ne-a ajutat chiar si cu depozitarea bagajelor dupa checkout - apartamentul a fost curat - bucataria dotata cu tot ce ai nevoie - foarte potrivit pentru familii cu copii - paturi confortabile, am dormit ca ursii - parc la doua strazi distanta(2 min) - zona linistita - pozitionare aproape de mijloacele de transport in comun(cateva minute de tren si de autobuz) - legatura directa catre aeroport (tren) - multe magazine de tip supermarket in zona, chiar si un mini centru comercial (Milenium Tower)”

• Casa Vienna Scor din comentarii: 10

„Spațios, confortabil, curat, usor de comunicat cu gazdele. Terasa excelenta. Bine amplasat cu multe mijloace de transport în zona.”

• „Cartierul este plin de supermarketuri, acces ușor la 2 linii de tramvai și la metrou.”

• Wile West Apartments Scor din comentarii: 7

„Apartamentul a fost frumos, daca era si curat era perfect.”

• GOOD(wo)MAN'S HOME I Scor din comentarii: 10

„Locația excelentă, aproape de magazine și mijloacele de transport. Cazare spațioasă și curată. Cazare dispune de două băi, una doar pentru duș și alta cu closet.”

• easy flat Green Prater Scor din comentarii: 10

„Curat, acces simplu, vedere spre hipodrom, aproape de metrou.”

• Radiant Premium Apartments - Central Scor din comentarii: 7

„Bucătăria a fost utilă .Era curat”

• limehome Vienna Favoritenstr. Scor din comentarii: 10

„Curățenia”