2. Maďarsko hodnocení hotelů
  3. Zala hodnocení ubytování k pronájmu
Zala Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Enjoy the silence Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita v tichém místě, nedaleko vinic a vinařství, ideální pro milovníky vína, např. Bakos Family Winery. Nedaleká poloha Hévíz a Keszthely výhodou. Ideální místo pro cykloturistiku. Autem krásný výlet na nedaleký hrad Sümeg. SV horkých dnech jsme ocenili velký a čistý zahradní bazén. Vstřícná majitelka Sofia.“

• Flora Villa Průměrné hodnocení: 9

„Prostorná zahrada, vybavení, možnost parkování“

• Lavendel apartments Průměrné hodnocení: 10

„Parkování ve dvoře, klidně prostředí, sympatický majitel který si rád popovídá a poradí trip. Můžete vzít pejska.“

• Sugár Hévíz Apartman Průměrné hodnocení: 9

„příjemný apartmán s věškerýn vybavením pro pohodovou dovolenou. Ochotná paní domácí se stará maximálně. Klidné místo, bezvadná wifi, klima, parkování. byl jsem příjemně překvapen.“

• Violetta Vendégház Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní“

• Aranyhal Apartman Průměrné hodnocení: 10

„Všechno úplně super ,majitelé,ubytování super vsechno“

• Flamingó Apartmanház Průměrné hodnocení: 8

„Check-in nám byl nabídnut dřív než bylo uvedeno. Malé ale dostačující a čisté ubytování. Hezké nové vybavení.“

• Négy Évszak Apartmanház Průměrné hodnocení: 8

„Nádherná zahrada. Byli jsme v červnu mimo sezónu. Všude to krásně kvetlo a vonělo.“

• Platán Apartmanház Průměrné hodnocení: 8

„Příjemný pobyt s rodinou, dětské hřiště a bazén, klidová zóna, wellness vše u domu, naprosto báječné snídaně a bohatý výběr, skvělé místo 1km od Balatonu, milý personál, děkujeme za naši 1.společnou dovolenou právě u Vás ♥️♥️♥️“

• Rose Gold Apartment Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování předčilo naše očekávání, byt byl naprosto čistý a to oceňuji hoavně z toho důvodu, že s námi byla roční dcera. K dispozici voda, káva. Příjemná paní majitelka, perfektní domluva. 10/10“