2. Comentarii despre hoteluri în Elveţia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Cantonul Zurich
Cantonul Zurich Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• INSIDE Five Scor din comentarii: 7

„-”

• „Dimensiunea camerelor”

• „Nimic”

• VIADUKT Apartments Scor din comentarii: 9

„Tot”

• Airport City Zürich Scor din comentarii: 9

„A fost OK. Putin cam rigizi cand am comunicat cu gazda. Au zis ca nu accepta cazarea pe o noapte asa cum a fost rezervata pe booking. Pana la urma s-a rezolvat.”

• „Locatia este amplasata cam la 15-20 minute ce pot fi parcurse pe jos fata de gara centrala! Apartamentul foarte curat, utilat cu tot ceea ce am avut nevoie !”

• Optimum Apartment - Opfikon Scor din comentarii: 10

„Amplasarea foarte aproape de gară (de unde se ajunge ușor , în 15 minute în centrul orașului Zurich) și centre comerciale. Chek-in facil, prin folosirea unui cod transmis din timp de proprietar. Acces gratuit la SPA (apreciat de noi în mod deosebit), sala de fitness și la mașina de spălat rufe. Dotarea cu tot ce este necesar în ceeaa ce privește nevoile de autogospodărire (veselă, frigider, cuptor microunde, tacâmuri). Locația oferă condiții mult peste evaluările și notele acordate de clienții anteriori. Raport calitat preț excelent.”

• Senioren-Residenz Segeten Scor din comentarii: 9

„Totul”

• Acasa Suites Scor din comentarii: 10

„Totul la superlativ!Patul confortabil!Condițiile de cazare excelente, personal super amabil, zona de relaxare foarte potrivita!Poziția hotelului fata de stația de tren foarte bună!Bravo!Felicitări!”

• „Localizarea. Statie de tren f aproape.”